TECHMATIK SPÓŁKA AKCYJNA

Czy to Twoja firma?

TECHMATIK SPÓŁKA AKCYJNA praca

Radom

Jesteśmy Techmatik – Twoim zaufanym partnerem w świecie nowoczesnych rozwiązań dla przemysłu budowlanego. Nasza podróż rozpoczęła się w 2004 roku w Radomiu, a dzięki nieustannemu dążeniu do doskonałości, udało nam się wypracować pozycję lidera w produkcji maszyn i kompletnych linii do produkcji kostki brukowej oraz wiodącego producenta form do betonowych wyrobów wibroprasowanych.

Nasze produkty, w tym formy do kostki brukowej, nowoczesne wibroprasy o dużej wydajności, kompleksowe linie technologiczne, betonownie oraz zaawansowane systemy sterowania procesami produkcji, są stworzone z myślą o najbardziej wymagających projektach. Jesteśmy dumni, że nasza jakość jest potwierdzona certyfikatem ISO 9001, co świadczy o naszym zaangażowaniu w dostarczanie tylko najlepszych rozwiązań.

Nasza obecność na rynkach ponad 50 krajów jest dowodem na to, że innowacyjność i jakość naszych maszyn, urządzeń i form są cenione na całym świecie. Dostarczamy nasze rozwiązania bezpośrednio do wielu krajów Europy i Azji, obu Ameryk oraz Australii i Nowej Zelandii, co sprawia, że jesteśmy globalnym graczem w branży.

Zrozumienie potrzeb naszych klientów jest dla nas kluczowe. Dlatego oferujemy produkty dostosowane do indywidualnych wymagań, które w połączeniu z wysoką wydajnością i konkurencyjnymi cenami, dają nam przewagę na rynku. Jesteśmy częścią grupy Columbia Machine, co zapewnia nam stabilność finansową i dostęp do najnowszych technologii.

Nie zapominamy również o wsparciu po zakupie – nasze usługi naprawy, regeneracji oraz serwisowania maszyn i urządzeń są zawsze do Twojej dyspozycji. Nasz zespół ekspertów służy również doradztwem technicznym i wsparciem w procesach formalnych, abyś mógł skupić się na tym, co najważniejsze – rozwijaniu swojego biznesu.

W Techmatik wierzymy, że solidne fundamenty to podstawa każdego wielkiego dzieła. Dlatego też każdego dnia pracujemy nad tym, aby nasze maszyny i urządzenia były nie tylko solidne i niezawodne, ale również innowacyjne i dostosowane do zmieniającego się świata. Zapraszamy Cię do współpracy i dołączenia do grona zadowolonych klientów, którzy już teraz budują przyszłość razem z nami.

TECHMATIK SPÓŁKA AKCYJNA najczęściej poszukuje kandydatów
- w kategoriach zawodowych:
inżynieria / technologia / technika sprzedaż / zakupy produkcja / przemysł praca fizyczna księgowość / ekonomia

Oferty pracy TECHMATIK SPÓŁKA AKCYJNA

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca TECHMATIK SPÓŁKA AKCYJNA

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

Firma najczęściej oferuje

  • Dodatki świąteczne
  • Dodatkowe ubezpieczenie
  • Dofinansowanie do nauki języka obcego
  • Karta Multisport
  • Program poleceń pracowników

Mapa TECHMATIK SPÓŁKA AKCYJNA

Siedziba główna

TECHMATIK SPÓŁKA AKCYJNA poszukuje najczęściej pracowników na stanowiska

Praca TECHMATIK SPÓŁKA AKCYJNA - oferty archiwalne

  • Ślusarz/ Spawacz

    • Radom
    • umowa o pracę
    • pełny etat
    • praca od zaraz
    • Jesteśmy wyjątkową grupą ludzi, których łączy doświadczenie, wiedza i zaangażowanie. Techmatik jest liderem w zakresie produkcji maszyn oraz form do kostki brukowej i wibroprasowanych wyrobów betonowych. Nasza marka rozpoznawalna jest w ponad 30 krajach na świecie. Jesteśmy jednym z największych pracodawców w regionie, aktualnie nasz zespół liczy ponad 350 osób. Chętnie dzielimy się wiedzą i jesteśmy otwarci na nowe wyzwania. Nasi pracownicy mają realne możliwości rozwoju i podnoszenia swoich kompetencji. Nieustannie się rozwijając szukamy osób chętnych na stanowisko:

      Ślusarz/Spawacz

      Zakres obowiązków

      spawanie metodą MAG 135

      Wymagania

      • doświadczenie na stanowisku spawacza metodą MAG 135
      • aktualne uprawnienia na spawanie MAG 135
      • umiejętność czytania rysunków technicznych
      • umiejętność posługiwania się przyrządami pomiarowymi
      • wykształcenie zawodowe (preferowane techniczne)
      • umiejętność wykonywania prac ślusarskich (szlifowania)
      • dokładność oraz zaangażowanie
      • dodatkowym atutem będzie posiadanie uprawnień do cięcia gazami oraz plazmą
      • dyspozycyjność, odpowiedzialność, sumienność w działaniu, zaangażowanie
      • gotowość pracy w systemie zmianowym

      Oferujemy

      • zatrudnienie na pełen etat
      • pracę w zespole o dużej wiedzy i doświadczeniu
      • pracę w firmie o stabilnej i ugruntowanej pozycji na rynku
      • atrakcyjny system wynagradzania
      • system premiowy
      • możliwość zdobycia nowego doświadczenia
      • możliwość realnego rozwoju i wsparcie w podnoszeniu kwalifikacji
      • przyjazną atmosferę pracy
      • możliwość przyuczenia do zawodu

Pracodawcy w Radomiu