Czy to Twoja firma?

MEGREZ sp. z o.o. praca

Tychy

Jesteśmy MEGREZ – szpital, który od lat 50-ych nieprzerwanie troszczy się o zdrowie mieszkańców Tych i okolic. Nasza historia zaczęła się od marzenia o miejscu, gdzie każdy pacjent będzie traktowany z największą troską i profesjonalizmem. W 1971 roku otworzyliśmy drzwi naszego szpitala, a od 2012 roku działamy jako spółka Megrez, kontynuując misję niesienia pomocy medycznej. Jesteśmy dumni, że jesteśmy jedną z większych placówek medycznych w regionie, zatrudniając około 950 wykwalifikowanych pracowników medycznych, administracyjnych i technicznych. Każdego dnia, w naszym szpitalu, kierujemy się potrzebami pacjentów i ich rodzin, bo to oni są w centrum naszej uwagi. Bezpieczeństwo i dobrostan naszych pracowników to fundament, na którym budujemy wysoką jakość naszych procesów personalnych. Oferujemy szeroki zakres usług medycznych, od diagnostyki i leczenia chorób wewnętrznych, przez opiekę medyczną w sytuacjach zagrożenia życia i zdrowia, aż po specjalistyczne poradnie. Nasze poradnie nocne i świąteczne są zawsze otwarte dla tych, którzy potrzebują naszej pomocy poza standardowymi godzinami pracy. Jesteśmy szczególnie dumni z naszego zespołu lekarzy, których kwalifikacje pozwalają nam oferować najwyższej klasy usługi medyczne, wspierane przez nowoczesną aparaturę. Nasze usługi obejmują między innymi ginekologię, położnictwo, patologię ciąży, diagnostykę i leczenie schorzeń oczu, uszu, nosa, zatok, gardła i krtani, a także schorzeń układu nerwowego i leczenie operacyjne urazów narządu ruchu. Jako właścicielami jesteśmy związani z miastem Tychy oraz Powiatem Bieruńsko-Lędzińskim, co daje nam stabilność i pozwala skupić się na dostarczaniu usług najwyższej jakości. Choć nie posiadamy międzynarodowej obecności ani nie możemy pochwalić się certyfikatami bezpieczeństwa i jakości, nasze doświadczenie i zaangażowanie w lokalną społeczność są naszym największym atutem. W MEGREZ każdy dzień to nowa możliwość, aby pomagać, leczyć i poprawiać jakość życia naszych pacjentów. Zapraszamy do naszego szpitala, gdzie profesjonalizm spotyka się z ludzkim ciepłem i troską. Razem tworzymy historię zdrowia.

MEGREZ SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ najczęściej poszukuje kandydatów
- w kategoriach zawodowych:
medycyna / farmacja / zdrowie inżynieria / technologia / technika praca fizyczna księgowość / ekonomia

Oferty pracy MEGREZ SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

Praca alert - powiadomienia

Praca MEGREZ SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

Mapa MEGREZ SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

Siedziba główna

MEGREZ SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ poszukuje najczęściej pracowników na stanowiska

Statystyki odwiedzin opublikowanych ogłoszeń i profilu pracodawcy

Odwiedziny w ostatnich 10 miesiącach

Profil firmy:
MEGREZ SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
najczęściej odwiedzają kandydaci z miast:

  1. Pszczyna
  2. Tychy

Data aktualizacji: 01.05.2024

Praca MEGREZ SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ - oferty archiwalne

  • Pracownik porządkowy

    • Tychy
    • umowa o pracę
    • Zakres obowiązków

      utrzymanie porządku i czystości pomieszczeń gospodarczych, ciąagów komunikacyjnych oraz terenów wokół szpitala;
      dbanie o czystość i porządek wejścia głównego;
      obsługa maszyn czyszczących, dbanie o ich czystość oraz konserwację, zgłaszanie awarii i usterek w biurze działu technicznego;
      współpraca z pracownikami warsztatu oraz biura działu technicznego;
      odpowiedzialność za bezpieczeństwo pracy własnej oraz powierzonych sprzętów;

      Wymagania

      • Wykształcenie: podstawowe
      • Inne wymagania: Wykształcenie min. podstawowe, mile widziane doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku pracy, sumienność, punktualność, dobra organizacja pracy, zaangażowanie

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 20,5 PLN
      • Opis wynagrodzenia: Godzinowy system wynagrodzenia
  • Pracownik gospodarczy

    • Tychy
    • Wymagania

      • Wykształcenie: podstawowe, brak
      • Inne wymagania: Wykształcenie min. podstawowe, mile widziane doświadczenie na analogicznym stanowisku, sumienność, punktualność, dobra organizacja pracy, zaangażowanie

      Oferujemy

Pracodawcy w Tychach