Czy to Twoja firma?

PPHU ALFEX Dariusz Faltyn praca

Wałbrzych

Witajcie, jesteśmy PPHU ALFEX Dariusz Faltyn, firma z tradycjami, która od 2007 roku dynamicznie rozwija się w malowniczym Wałbrzychu. Nasza specjalność to instalacje wodno-kanalizacyjne, cieplne, gazowe i klimatyzacyjne. Z dumą możemy powiedzieć, że nasze bogate doświadczenie, kompetencje oraz niezawodność to filary, na których budujemy trwałe relacje z naszymi klientami.

Rozumiemy, jak ważna jest terminowość i odpowiedzialność w naszej branży, dlatego zawsze stawiamy na jakość i profesjonalizm. Nasze usługi są urozmaicone i dostosowane do indywidualnych potrzeb każdego klienta, co pozwala nam na elastyczne reagowanie na zmieniające się wymagania rynku. Jesteśmy dumni z tego, że nasze rozwiązania są nowoczesne i stanowią wizytówkę firmy, co świadczy o naszym zaangażowaniu w ciągły rozwój i innowacyjność.

Nasze główne atuty to nie tylko wiedza techniczna i praktyczne umiejętności, ale również zdolność do budowania solidnych, długoterminowych relacji z klientami. Rozumiemy, że zaufanie to podstawa, dlatego zawsze działamy w sposób transparentny i uczciwy.

W PPHU ALFEX Dariusz Faltyn wierzymy, że każde zadanie, niezależnie od jego skali, jest dla nas szansą, aby pokazać nasze umiejętności i zaangażowanie. Zapraszamy do współpracy i dołączenia do grona naszych zadowolonych klientów, którzy cenią sobie profesjonalizm, jakość i innowacyjność. Razem możemy stworzyć przestrzeń, która będzie bezpieczna, funkcjonalna i przyjazna dla środowiska.

PPHU ALFEX Dariusz Faltyn najczęściej poszukuje kandydatów
- w kategoriach zawodowych:
serwis / montaż budownictwo / architektura / geodezja logistyka / spedycja / transport

Oferty pracy PPHU ALFEX Dariusz Faltyn

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca PPHU ALFEX Dariusz Faltyn

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

Mapa PPHU ALFEX Dariusz Faltyn

Siedziba główna

PPHU ALFEX Dariusz Faltyn poszukuje najczęściej pracowników na stanowiska

Statystyki odwiedzin opublikowanych ogłoszeń i profilu pracodawcy

Odwiedziny w ostatnich 12 miesiącach

Profil firmy:
PPHU ALFEX Dariusz Faltyn
najczęściej odwiedzają kandydaci z miast:

  1. Poznań
  2. Wrocław
  3. Walbrzych
  4. Kraków
  5. Zary
  6. Bielsko-Biała
  7. Jelenia Góra
  8. Koszalin
  9. Toruń
  10. Warszawa

Data aktualizacji: 01.06.2024

Praca PPHU ALFEX Dariusz Faltyn - oferty archiwalne

  • Monter instalacji sanitarnych, grzewczych, gazowych

    • Wałbrzych
    • umowa o pracę
    • pełny etat
    • Zakres obowiązków

      Wymagania

      • Wykształcenie: podstawowe, brak
      • Uprawnienia: Prawo jazdy kat. B

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 4 800 PLN
      • System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną

Pracodawcy w Wałbrzychu