Czy to Twoja firma?

A.M.INWEST sp. z o.o. SP.K. praca

Pułtusk

Jesteśmy A.M. Inwest, Twoim zaufanym partnerem w realizacji marzeń o idealnym domu czy przestrzeni komercyjnej. Nasza podróż rozpoczęła się w malowniczym Pułtusku, gdzie od 2018 roku z pasją i zaangażowaniem tworzymy projekty budowlane, które spełniają najwyższe standardy jakości i funkcjonalności.

Specjalizujemy się w kompleksowej budowie i wykończeniach "pod klucz", co oznacza, że z nami możesz przejść przez cały proces - od pierwszego kopnięcia łopaty, aż po moment, w którym klucz obróci się w zamku Twoich nowych drzwi. Rozumiemy, jak ważne jest, aby każdy szczegół był dopracowany, dlatego dbamy o to, by nasze realizacje były synonimem trwałości i estetyki.

Choć nie zdradzimy Ci wszystkich naszych tajemnic, możemy pochwalić się imponującym wzrostem finansowym, który świadczy o naszej stabilności i rosnącym zaufaniu klientów. W ciągu ostatnich dwóch lat zanotowaliśmy znaczące wzrosty: przychody netto ze sprzedaży zwiększyły się o 31,98%, zysk z działalności operacyjnej o 66,76%, a zysk netto o 69,39%. To wszystko dzięki zaangażowaniu i ciężkiej pracy naszego zespołu oraz współpracy z naszymi wspólnikami, w tym Pawłem Łatyfowiczem.

Nasza historia jest jeszcze młoda, ale pełna ambicji i ciągłego rozwoju. Dążymy do tego, by każdy projekt był lepszy od poprzedniego, a satysfakcja naszych klientów jest dla nas najlepszą nagrodą. Chociaż nie możemy teraz podzielić się z Tobą wszystkimi detalami naszej działalności, zapewniamy, że w każdym kroku kierujemy się profesjonalizmem i zaangażowaniem.

Zapraszamy Cię do współpracy z A.M. Inwest, gdzie tradycja łączy się z nowoczesnością, a marzenia o własnym miejscu stają się rzeczywistością. Razem możemy stworzyć coś wyjątkowego – miejsce, które będzie Twoją dumą i radością na lata.

Oferty pracy A.M.INWEST SP. Z O.O. SP.K.

Praca alert - powiadomienia

Praca A.M.INWEST SP. Z O.O. SP.K.

  • Doradca klienta

    A.M.INWEST SP. Z O.O. SP.K.
    • Ostrów Mazowiecka
    • umowa o pracę
    • pełny etat
    Dodana

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

Mapa A.M.INWEST SP. Z O.O. SP.K.

Adres rejestrowy

Statystyki odwiedzin opublikowanych ogłoszeń i profilu pracodawcy

Odwiedziny w ostatnich 11 miesiącach

Profil firmy:
najczęściej odwiedzają kandydaci z miast:

  1. Warszawa
  2. Ostrów Mazowiecka
  3. Lublin
  4. Łódź
  5. Rybnik
  6. Ostroleka
  7. Wegrów

Data aktualizacji: 01.06.2024

Praca A.M.INWEST SP. Z O.O. SP.K. - oferty archiwalne

  • Sprzedawca

    • Zakres obowiązków

      obsługa klientów, sprzedaż towarów i usług, obsługa kasy fiskalnej

      Wymagania

      • Wykształcenie: średnie ogólnokształcące

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 3 010 PLN
      • System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną

    • 3 500 zł / mies.

      obsługa klientów, sprzedaż produktów i usług

      Wymagania

      • Wykształcenie: średnie ogólnokształcące, brak
      • Uprawnienia: pracowitość, staranność, umiejętność pracy w zespole, podstawy komunikacji i negocjacji handlowej, dokładność, skrupulatność i sumienność w wykonywaniu czynności
      • Inne wymagania: doświadczenie w obszarze obsługi klienta i sprzedaży mile widziane umiejętność szybkiego przyswajania wiedzy

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 3 500 PLN

Pracodawcy w Pułtusku