Czy to Twoja firma?

SUNREEF VENTURE SPÓŁKA AKCYJNA praca

Gdańsk

Jako Sunreef Yachts, jesteśmy dumni, że możemy przedstawić naszą historię i to, co nas wyróżnia na tle konkurencji. Nasza podróż rozpoczęła się w Gdańsku, mieście o bogatej tradycji morskiej, które wybraliśmy na siedzibę firmy oraz nasz nowoczesny zakład produkcyjny. Od momentu wodowania pierwszego na świecie luksusowego katamaranu pełnomorskiego z flybridge – Sunreef 74 CHE, nieustannie dążymy do perfekcji w każdym calu naszych jachtów.

W świecie żeglarstwa i luksusu, Sunreef Yachts ustanowiło się jako światowy lider, oferując nie tylko jachty, ale prawdziwe dzieła sztuki morskiej. Nasze katamarany żaglowe, motorowe oraz super jachty "custom made" są synonimem innowacyjności i jakości. Każdy projekt jest dla nas szansą, by połączyć nieskazitelny design z niezrównanymi osiągami żeglarskimi, co zapewnia naszym klientom niezapomniane wrażenia i komfort podróżowania po morzach i oceanach.

Z dumą podążamy ścieżką innowacji, wprowadzając na rynek katamarany Sunreef Yachts Eco. Te ekologiczne cuda techniki wyposażone są w nowoczesny napęd elektryczny, ekologiczne materiały wykończeniowe i nasze zgłoszone do opatentowania innowacje, w tym system paneli słonecznych, które są zintegrowane z kompozytem jachtu. Dzięki temu nasze jachty nie tylko zmniejszają ślad węglowy, ale również zapewniają niezależność energetyczną, co jest prawdziwą rewolucją w branży.

Nasza przewaga konkurencyjna wynika z unikalnych rozwiązań, które wprowadzamy. System paneli słonecznych zintegrowanych z kompozytowymi elementami jachtu oraz najlżejsze w branży banki baterii to tylko niektóre z innowacji, które nas wyróżniają. Dzięki nim, nasze jachty są nie tylko piękne, ale i inteligentne, zapewniając naszym klientom niezależność i wygodę, bez względu na to, gdzie ich podróż ich zaprowadzi.

W Sunreef Yachts łączymy pasję do żeglarstwa z zaangażowaniem w ochronę środowiska, tworząc jachty, które są zarówno luksusowe, jak i odpowiedzialne. Zapraszamy do świata Sunreef Yachts, gdzie innowacja spotyka się z tradycją, a żeglarstwo staje się sztuką.

SUNREEF VENTURE SPÓŁKA AKCYJNA najczęściej poszukuje kandydatów
- w kategoriach zawodowych:
wytwórstwo / rzemiosło inżynieria / technologia / technika motoryzacja praca fizyczna produkcja / przemysł

Oferty pracy SUNREEF VENTURE SPÓŁKA AKCYJNA

Praca alert - powiadomienia

Praca SUNREEF VENTURE SPÓŁKA AKCYJNA

  • Stolarz

    SUNREEF VENTURE SPÓŁKA AKCYJNA
    • Gdańsk
    • umowa o pracę
    • pełny etat
    Dodana

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

Mapa SUNREEF VENTURE SPÓŁKA AKCYJNA

Sunreef Yachts

SUNREEF VENTURE SPÓŁKA AKCYJNA poszukuje najczęściej pracowników na stanowiska

Statystyki odwiedzin opublikowanych ogłoszeń i profilu pracodawcy

Odwiedziny w ostatnich 12 miesiącach

Profil firmy:
najczęściej odwiedzają kandydaci z miast:

  1. Gdańsk
  2. Warszawa
  3. Gdynia
  4. Katowice
  5. Bielsko-Biała
  6. Bydgoszcz
  7. Pruszcz Gdański
  8. Kielce
  9. Lublin
  10. Starogard Gdański

Data aktualizacji: 01.05.2024

Praca SUNREEF VENTURE SPÓŁKA AKCYJNA - oferty archiwalne

  • Stolarz

    • Gdańsk
    • Zakres obowiązków

      Montaż mebli i elementów drewnianych na jachtach, wykonywanie elementów do mebli skrzyniowych przeznaczonych do wyposażenia jachtów, obróbka elementów drewnianych i z materiałów drewnopodobnych, praca z rysunkiem technicznym, obsługa maszyn i urządzeń stolarskich, kompletowanie i montaże elementów konstrukcyjnych. Praca od poniedziałku do piątku oraz w wybrane soboty i niedziele wgodzinach 6.00-14.15, 13.30-21.45, w tym 30 minutowa przerwa.

      Wymagania

      • Wykształcenie: zasadnicze zawodowe
      • Inne wymagania: minimum 1 rok doświadczenia w pracy na stanowisku stolarza lub montera meblowego, umiejętność obsługi maszyn stolarskich i elektronarzędzi, znajomość czytania rysunku technicznego, zdolności manualne, samodzielność w pracy, dokładność i precyzyjność, dyspozycyjność do pracy zmianowej, umiejętność pracy w zespole, odpowiedzialność, zaangażowanie.

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 30 do 50 PLN
      • Opis wynagrodzenia: . Pracodawca oferuje: - atrakcyjne wynagrodzenie ustalane indywidualnie według kwalifikacji kandydat
      • System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką godzinową
  • Sprzątaczka

    • Gdańsk

      - sprzątanie hal produkcyjnych
      - dezynfekcja
      - utrzymywanie w czystości pomieszczeń higieniczno-sanitarnych

      Wymagania

      • Wykształcenie: podstawowe
      • Inne wymagania: doświadczenie w sprzątaniu hal produkcyjnych

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 3 955 PLN
      • System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną
  • Szlifierz - lakiernik

    • 4 165 / mies.
    • Gdańsk

      • przygotowanie elementów do malowanie / lakierowanie (szlifowanie, szpachlowanie)
      • dozowanie składników lakierniczych, nakładanie powłok lakierniczych

      Wymagania

      • Wykształcenie: podstawowe, brak
      • Inne wymagania: wiedza z zakresu prac lakierniczych oraz umiejętność obsługi urządzeń lakierniczych, umiejętność dozowania składników lakierniczych, nakładania powłok lakierniczych

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 4 165 PLN

Pracodawcy w Gdańsku