Czy to Twoja firma?

JEDNOSTKA WOJSKOWA NR 1907 OPOLE praca

Opole

Nasza historia rozpoczęła się 9 lutego 1999 roku, kiedy to w sercu Opola powstała jednostka, która z czasem stałaby się filarem wsparcia logistycznego dla Wojska Polskiego. Jesteśmy dumni, że już od ponad dwóch dekad niezachwianie stojąc na straży bezpieczeństwa i efektywności operacji wojskowych, zarówno w kraju, jak i poza jego granicami. Nasze zaangażowanie zostało uhonorowane 19 października 2002 roku, kiedy to nadano nam sztandar, symbolizujący honor i tradycję wojskową.

Jako JEDNOSTKA WOJSKOWA NR 1907 OPOLE, nasze główne zadania koncentrują się na wsparciu wojsk operacyjnych, zabezpieczeniu kontyngentów wojskowych oraz udziale w udzielaniu pomocy humanitarnej. Z naszym niewielkim, lecz wysoce specjalistycznym zespołem, liczącym 10 osób, jesteśmy w stanie realizować misje o kluczowym znaczeniu dla bezpieczeństwa narodowego i międzynarodowego.

Nasza obecność na arenie międzynarodowej to nie tylko zobowiązanie, ale i zaszczyt. Zabezpieczając kontyngenty działające poza granicami kraju, przyczyniamy się do globalnego bezpieczeństwa i pokojowych działań na świecie. Każdego dnia, z pełnym zaangażowaniem, pracujemy nad tym, aby nasze wsparcie było synonimem niezawodności i profesjonalizmu.

W naszej codziennej pracy kierujemy się zasadami, które są fundamentem naszych działań. Chociaż nie zostały one sformułowane w misji czy wyraźnie określonych wartościach, to nasze działania każdego dnia są odzwierciedleniem głębokiego zaangażowania w służbę i gotowości do pomocy tam, gdzie jest to najbardziej potrzebne.

Zapraszamy do poznania naszej historii, naszych działań i wkładu, jaki każdego dnia wnosimy w bezpieczeństwo naszego kraju i świata. Jesteśmy jednostką wojskową nr 1907 Opole - zawsze gotowi służyć, zabezpieczać i wspierać.

JEDNOSTKA WOJSKOWA NR 1907 OPOLE najczęściej poszukuje kandydatów
- w kategoriach zawodowych:
hotelarstwo / gastronomia / turystyka inżynieria / technologia / technika logistyka / spedycja / transport bhp / ochrona środowiska administracja biurowa / praca biurowa

Oferty pracy JEDNOSTKA WOJSKOWA NR 1907 OPOLE

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca JEDNOSTKA WOJSKOWA NR 1907 OPOLE

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

Mapa JEDNOSTKA WOJSKOWA NR 1907 OPOLE

Siedziba główna

JEDNOSTKA WOJSKOWA NR 1907 OPOLE poszukuje najczęściej pracowników na stanowiska

Praca JEDNOSTKA WOJSKOWA NR 1907 OPOLE - oferty archiwalne

  • Starszy inspektor bhp

    JEDNOSTKA WOJSKOWA NR 1907 OPOLE
    • Opole
    • umowa o pracę
    • pełny etat
    • Zakres obowiązków

      Przeprowadzanie kontroli warunków pracy oraz przestrzegania przepisów i zasad bezpieczeństwa i higieny pracy, ze szczególnym uwzględnieniem stanowisk pracy, na których są zatrudnione kobiety w ciąży lub karmiace dziecko piersią.
      Bieżące informowanie Dowódcy Brygady o stwierdzonych zagrożeniach zawodowych, wraz z wnioskami zmierzającymi do usuwania tych zagrożeń.
      Uczestniczenie w sporządzaniu okresowych analiz stanu bezpieczeństwa i higieny pracy (co najmniej raz w roku).
      Udział w opracowaniu planów modernizacji obiektów Brygady.
      Udział w ocenie założeń i dokumentacji dotyczacych modernizacji obiektów.
      Opiniowanie szczegółowych insrukcji dotyczacych BHP na poszczególnych stanowiskach pracy.
      Dordztwo w zakresie stosowania przepisów oraz zasad BHP, organizacji i metod pracy na stanowiskach pracy.
      Współpraca z komórkami organizacyjnymi i osobami (laboratoria, lekarz, społeczna ispekcja pracy)
      Uczestniczenie w konsultacjach w zakresie BHP oraz w pracach komisji BHP.
      Bieżące aktualizowanie w systemie SEW on-line moduł bhp baz danych żołnierzy zawodowych, żołnierzy NSR oraz pracowników, dotyczących:szkoleń bhp, wypadków, badań środowiska pracy, występujacych warunków szkodliwych i uciążliwych, opisu stanowiska pracy (w uzgodnieniu z organem kadrowym).
      Praca w godzinach 7.30-15.30

      Wymagania

      • Wykształcenie: średnie zawodowe, kierunek: technik bezpieczeństwa i higieny pracy, wyższe (w tym licencjat), kierunek: specjalita BHP, specjalizacja: BHP
      • Uprawnienia: Obsługa oprogramowania MS WORD, Obsługa oprogramowania Power Point, Obsługa oprogramowania MS EXCEL
      • Inne wymagania: Wymagany co najmniej 3 letni staż pracy na stanowisku specjalista ds. BHP przy wykształceniu średnim.

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 3 645,4 do 4 308,2 PLN
      • Opis wynagrodzenia: brutto (wysokość uzależniona od stażu pracy, zwiększony dodatek za wysługę lat po 20 latach pracy og
      • System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną
  • Referent

    • Opole
    • umowa na zastępstwo
    • 3 091-3 653 zł / mies.

      - Realizacja zadań związanych z prawidłowym prowadzeniem obowiązującej dokumentacji oraz prowadzeniem na bieżąco powierzonej ewidencji mienia służby łączności i informatyki oraz geografii wojskowej;
      - Wystawianie dokumentów związanych z funkcjonowaniem służby łączności
      i informatyki oraz geografii wojskowej;
      - Dokonywanie porównań zgodności stanów prowadzonej ewidencji
      w oparciu o system informatyczny ZWSI RON z ewidencją w pododdziałach brygady, magazynach i jednostkach będących na zaopatrzeniu gospodarczym;
      - Prowadzenie archiwizacji dokumentów obrotów materiałowych;
      - Wykonywanie, w zakresie swoich uprawnień, pism dotyczących dokumentów obrotów materiałowych oraz innych związanych z obszarem działania służby łączności i informatyki oraz geografii wojskowej;
      - Weryfikacja poprawności wykonania dokumentów obrotu materiałowego
      w oparciu o system ZWSI RON, zewnętrznych dokumentów obrotu materiałowego, informowanie wykonawcy o wykrytych błędach oraz egzekwowanie przekazania skorygowanych dokumentów;
      - Użytkowanie ZWIS RON zgodnie z przeznaczeniem poprzez rejestracje zdarzeń i wykonywanie raportów z ZWIS RON;
      - Prowadzenie rejestrów kart materiałowych, kart magazynowych oraz dokumentów pomocniczych podlegających ewidencji.

      Wymagania

      • Wykształcenie: średnie ogólnokształcące, brak
      • Inne wymagania: Doświadczenie zawodowe bez znaczenia, umiejętności: systematyczność, dokładność, umiejętność pracy w zespole, znajomość programów Word, Exel, umiejętność obsługi systemu ZWSI RON lub SAP

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: 3 091 - 3 653 PLN
      • Opis wynagrodzenia: brutto, od 3091,00 zł brutto do 3653,00 zł brutto wysokość uzależniona od stażu pracy ogółem. Zwięk

    • Opole
    • 3 223-3 809 zł / mies.

      - nadzór stanu bezpieczeństwa i higieny pracy oraz służby w jednostce;
      - przeprowadzanie kontroli warunków pracy oraz przestrzegania przepisów i zasad bezpieczeństwa i higieny pracy;
      - bieżące informowanie Dowódcy Brygady o stwierdzonych zagrożeniach zawodowych, wraz z wnioskami zmierzającymi do usuwania tych zagrożeń;
      - uczestniczenie w sporządzaniu, co najmniej raz w roku, okresowych analiz stanu bezpieczeństwa i higieny pracy zawierających propozycje przedsięwzięć technicznych i organizacyjnych mających na celu zapobieganie zagrożeniom życia i zdrowia pracowników oraz poprawę warunków pracy;
      - udział w opracowywaniu planów modernizacji obiektów Brygady oraz przedstawianie propozycji dotyczących uwzględnienia w tych planach rozwiązań techniczno-organizacyjnych zapewniających poprawę stanu bezpieczeństwa i higieny pracy;
      - udział w ocenie założeń i dokumentacji dotyczących modernizacji obiektów Brygady albo ich części, a także nowych inwestycji, oraz zgłaszanie wniosków dotyczących uwzględnienia wymagań bezpieczeństwa i higieny pracy w tych założeniach i dokumentacji;
      - udział w przekazywaniu do użytkowania nowo budowanych lub przebudowywanych obiektów budowlanych albo ich części, w których przewiduje się pomieszczenia pracy, urządzeń produkcyjnych oraz innych urządzeń mających wpływ na warunki pracy i bezpieczeństwo pracowników;
      - zgłaszanie wniosków dotyczących wymagań bezpieczeństwa i higieny pracy
      w stosowanych oraz nowo wprowadzanych procesach produkcyjnych;
      - opracowywanie wniosków dotyczących zachowania wymagań ergonomii na stanowiskach pracy;
      - udział w ustalaniu okoliczności i przyczyn wypadków przy pracy oraz
      w opracowywaniu wniosków wynikających z badania przyczyn i okoliczności tych wypadków oraz zachorowań na choroby zawodowe, a także kontrola realizacji tych wniosków;
      - doradztwo w zakresie stosowania przepisów oraz zasad bezpieczeństwa
      i higieny pracy;
      - udział w dokonywaniu oceny ryzyka zawodowego, które wiąże się z wykonywaną pracą.

      Wymagania

      • Wykształcenie: średnie zawodowe, brak
      • Inne wymagania: Wykształcenie średnie zawód technika bezpieczeństwa i higieny pracy oraz co najmniej 3-letni staż pracy w służbie bhp lub wyższe wykształcenie o kierunku lub specjalności w zakresie bezpieczeństwa i higieny pracy albo studia podyplomowe w zakresie bezpieczeństwa i higieny pracy. Umiejętności: Terminowość, dokładność, komunikatywność, odpowiedzialność, znajomość programów Word, Exel, Power Point

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: 3 223 - 3 809 PLN
      • Opis wynagrodzenia: brutto, wysokość uzależniona od stażu pracy ogółem. Zwiększony dodatek za wysługę lat po 20 latach p

Pracodawcy w Opolu