RYCHIGER Poland Sp. z o.o.

Specjalista ds. administracji i sprzedaży

  • Grudziądz, kujawsko-pomorskie pow. Grudziądz

Specjalista ds. Sprzedaży

Umowa o pracę

Pełny etat

Specjalista (mid/regular)

Praca stacjonarna

Praca od zaraz

Zakres obowiązków

  • sprawna obsługa sekretariatu, wparcie administracyjne kierownictwa firmy,
  • nadzór nad prawidłowym obiegiem dokumentów, obsługa korespondencji wychodzącej oraz przychodzącej
  • sprawy organizacyjne (obsługa spotkań, przyjmowanie gości, organizowanie imprez, wyjazdów służbowych)
  • wspieranie pracowników w sprawach organizacyjnych, podejmowanie działań usprawniających funkcjonowanie biura
  • przygotowywanie analiz i zestawień na potrzeby wewnętrzne,
  • prowadzenie spraw, związanych ze sprzedażą wyrobów i usług (zapytania, oferty, zamówienia)

Wymagania

  • wykształcenie średnie lub wyższe
  • komunikatywna znajomość języka angielskiego; znajomość niemieckiego będzie dodatkowym atutem
  • dobra znajomość pakietu Office
  • umiejętność pracy pod presją czasu
  • umiejętność sprawnej organizacji pracy, systematyczność oraz samodzielność w działaniu,
  • wysoka kultura osobista, duże zaangażowanie i dokładność w wykonywaniu powierzonych zadań,
  • komunikatywność, samodzielność, otwartość, dyspozycyjność, umiejętność pracy w zespole.

Oferujemy

  • interesującą pracę w miłej atmosferze w renomowanej firmie o międzynarodowym zasięgu
  • stabilne warunki pracy w oparciu o umowę o pracę
  • wynagrodzenie zawsze wypłacane terminowo,
  • świadczenia z funduszu socjalnego, dofinansowanie kart multisport,
  • dużą różnorodność zadań, umożliwiającą rozwój zawodowy
  • pracę w zespole nastawionym na ciągły rozwój umiejętności i wiedzy
  • Administratorem danych osobowych jest RYCHIGER Poland Sp. z o.o. 86-300 Grudziądz Droga Graniczna 15, NIP: 7010644493. Moje dane osobowe przetwarzane są w celu rekrutacji przez Administratora. Wiem, że przysługują mi następujące prawa: prawo żądania dostępu do swoich danych, prawo do ich sprostowania, prawo do usunięcia danych, prawo do ograniczenia przetwarzania, prawo do wniesienia sprzeciwu oraz prawo do przenoszenia danych. Więcej informacji na temat przetwarzania danych osobowych, znajduje się w Polityce Prywatności Administratora.
  • Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez RYCHIGER Poland Sp. z o.o. 86-300 Grudziądz Droga Graniczna 15, NIP: 7010644493 zawartych w załączonych dokumentach aplikacyjnych (w tym wizerunku), na potrzeby bieżącej rekrutacji. Zgoda jest dobrowolna i może być w każdym czasie wycofana. Dodatkowo wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w załączonych dokumentach aplikacyjnych (w tym wizerunku), na potrzeby przyszłych rekrutacji przez okres 12 miesięcy. Zgoda jest dobrowolna i może być w każdym czasie wycofana.
Dodana
Wygasa (za 1 miesiąc temu)