Elektrometal

SPECJALISTA DS. OFERTOWANIA

  • Bielsko-Biała, śląskie

Inżynier

Umowa o pracę

Pełny etat

Specjalista (mid/regular)

Praca stacjonarna

Praca od zaraz

Firma  Elektrometal  powstała w  1984 roku,  jej siedziba  mieści się w  Jasienicy 1339.

Oferujemy różnego rodzaju wiązki elektryczne stosowane przede wszystkim w przemyśle samochodowym.
W swoim zakresie produkcji posiadamy również inne produkty dla motoryzacji, takie jak miarki poziomu oleju, podzespoły zamków, sondy temperatury, elementy grzewcze, itp. Posiadamy wydział przetwórstwa tworzyw sztucznych oraz własną narzędziownię wyspecjalizowaną w wytwarzaniu narzędzi i oprzyrządowania do obróbki bezwiórowej i form wtryskowych.

Poza produkcją części według dokumentacji klientów oferujemy wsparcie w procesie projektu produktów, doborze dostawców i optymalizacji procesów logistycznych.

Oferujemy również własne innowacyjne rozwiązania wodoszczelnych i pyłoszczelnych wtyczek samochodowych, wiązek czy terminali z depozytami cyny itd. Rozwiązania te są innowacyjne produktowo i procesowo co jest poparte licznymi zgłoszeniami patentowymi.

Zakres obowiązków

  • przygotowywanie dokumentacji ofertowej
  • nadzorowanie współpracy z dostawcami
  • prowadzenie negocjacji z dostawcami
  • poszukiwanie nowych dostawców
  • analizowanie zapytań ofertowych i dokumentacji technicznej
  • analiza ofert dostawców i podwykonawców
  • udział w spotkaniach związanych z nowymi projektami
  • udział w auditach klientów
  • kontakt z międzynarodowymi klientami
  • współpraca z innymi działami firmy

Wymagania

  • wykształcenie wyższe techniczne,
  • bardzo dobra znajomość języka angielskiego,
  • mile widziane doświadczenie w branży Automotive.
  • mile widziana znajomość standardów IATF 16949:2016, ISO 14001
  • dążenie do realizacji celów oraz konsekwencja w działaniu,

Oferujemy

  • możliwość rozwoju zawodowego w prężnie rozwijającej się firmie
  • rynkowe wynagrodzenie
  • dodatki socjalne
  • niezbędne narzędzia pracy
  • miłą atmosferę pracy
  • szkolenia i rozwój kwalifikacji wymaganych na stanowisku pracy
  • stabilne warunki zatrudnienia (umowa o pracę)
  • Administratorem danych osobowych jest Elektrometal Sp. z o.o. Sp. komandytowa 43-385 Jasienica Jasienica 1339, NIP: 9372688049. Moje dane osobowe przetwarzane są w celu rekrutacji przez Administratora. Wiem, że przysługują mi następujące prawa: prawo żądania dostępu do swoich danych, prawo do ich sprostowania, prawo do usunięcia danych, prawo do ograniczenia przetwarzania, prawo do wniesienia sprzeciwu oraz prawo do przenoszenia danych. Więcej informacji na temat przetwarzania danych osobowych, znajduje się w Polityce Prywatności Administratora.
  • Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Elektrometal Sp. z o.o. Sp. komandytowa 43-385 Jasienica Jasienica 1339, NIP: 9372688049 zawartych w załączonych dokumentach aplikacyjnych (w tym wizerunku), na potrzeby bieżącej rekrutacji. Zgoda jest dobrowolna i może być w każdym czasie wycofana. Dodatkowo wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w załączonych dokumentach aplikacyjnych (w tym wizerunku), na potrzeby przyszłych rekrutacji przez okres 12 miesięcy. Zgoda jest dobrowolna i może być w każdym czasie wycofana.
Dodana
Wygasa (za 15 dni temu)