SAFCON SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

Inżynier ds. bezpieczeństwa maszyn

  • Kontrakt B2B
    5 000-6 000 zł netto (+ VAT) / mies.
  • Umowa o pracę
    7 000-8 500 zł brutto / mies.
  • Bielsko-Biała, śląskie

Inżynier

Umowa o pracę, kontrakt b2b

Pełny etat

Specjalista (mid/regular)

Praca stacjonarna

Praca hybrydowa

Zakres obowiązków

1. Realizacja zadań z zakresu bezpieczeństwa technicznego (ocena):

  • przeprowadzanie audytów i sporządzanie raportów, zgodnie z przyjętym szablonem;
  • przeprowadzanie analiz i walidacji układów sterowania realizujących funkcje bezpieczeństwa;
  • przeprowadzanie pomiarów dobiegu i sporządzanie protokołów, zgodnie z przyjętym szablonem;
  • wsparcie techniczne i merytoryczne klientów i zespołu.

2. Realizacja zadań z zakresu bezpieczeństwa technicznego (projektowanie):

  • sporządzanie projektów i koncepcji w zakresie zabezpieczeń maszyn i procesów;
  • wsparcie techniczne i merytoryczne klientów i zespołu;
  • sporządzanie dokumentacji projektowej (na potrzeby realizacji projektu).

Wymagania

  • 2 letnie doświadczenie na stanowisku technicznym, inżynierskim;
  • umiejętność analizy dukumentacji technicznej;
  • komunikatywność i umiejętność komunikacji z klientem;
  • prawo jazdy kat B;
  • jezyk angielski - komunikatywny, techniczny;
  • podstawowa obsługa komputera i pakietu MS office.

Oferujemy

  • praca w firmie o ugruntowanej pozycji;
  • możliwość rozwoju zawodowego w dziedzinie technicznego bezpieczeństwa maszyn;
  • system premiowania: roczny i projektowy/uznaniowy;
  • możliwość poznania szerokiego spektrum zagadnień inżynierskich i wielu klientów z branży przemysłowej;
  • dobra ogranizacja pracy, bez nadgodzin;
  • elastyczny czas pracy;
  • stabilność zatrudnienia;
  • atrakcyjna lokalizacja biura (darmowy, dostępny parking, ścieżki rowerowe).

  • Administratorem danych osobowych jest SAFCON SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ 43-316 Bielsko-Biała ul. Al. Armii Krajowej 220, NIP: 5472230313. Moje dane osobowe przetwarzane są w celu rekrutacji przez Administratora. Wiem, że przysługują mi następujące prawa: prawo żądania dostępu do swoich danych, prawo do ich sprostowania, prawo do usunięcia danych, prawo do ograniczenia przetwarzania, prawo do wniesienia sprzeciwu oraz prawo do przenoszenia danych. Więcej informacji na temat przetwarzania danych osobowych, znajduje się w Polityce Prywatności Administratora.
  • Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez SAFCON SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ 43-316 Bielsko-Biała ul. Al. Armii Krajowej 220, NIP: 5472230313 zawartych w załączonych dokumentach aplikacyjnych (w tym wizerunku), na potrzeby bieżącej rekrutacji. Zgoda jest dobrowolna i może być w każdym czasie wycofana. Dodatkowo wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w załączonych dokumentach aplikacyjnych (w tym wizerunku), na potrzeby przyszłych rekrutacji przez okres 12 miesięcy. Zgoda jest dobrowolna i może być w każdym czasie wycofana.
Dodana
Wygasa (za 16 dni temu)