Pracownicy Budowlani Sp. z o.o.

Pracownik do ręcznej naprawy kanałów / monter sieci zewnętrznych

  • Niemcy zagranica

Pracownik fizyczny

Umowa o pracę

Pełny etat

Praca stacjonarna

Pracodawca nie wymaga CV

Praca od zaraz

BERKER DOMINIS Sp. z o.o. to właściciel marki PracownicyBudowlani.pl. Jesteśmy firmą, która od 20 lat zajmuje się marketingiem personalnym i rekrutacją pracowników. Od 8 lat skupiamy się wyłącznie na branży budowlanej, a dzięki swojemu doświadczeniu skutecznie wspieramy firmy budowlane w prowadzonych rekrutacjach. W ciągu ostatnich 4 lat pomogliśmy 2247 osobom znaleźć pracę u naszych Klientów. Z nami branża budowlana stoi przed Tobą otworem.

Nr wpisu do rejestru 13 471

Niemiecka firma działająca na rynku od ponad 50 lat, zajmująca się renowacją kanałów ściekowych, szuka pracownika na stanowisko:

Zakres obowiązków

  • Naprawa pęknięć w murze kanałów lub szybów za pomocą żywic epoksydowych lub poliuretanowych oraz zaczynów cementowych,
  • Łączenie wpustów zaprawą, laminatem ręcznym lub tulejami LEM oraz renowacja szybów za pomocą tworzywa sztucznego wzmocnionego włóknem szklanym lub zaprawy,
  • Obsługa samobieżnych maszyn roboczych (np. ciężarówka 12t z przyczepą z agregatem prądotwórczym, na terenie całych Niemiec) i manewrowanie nimi na miejscu,
  • Przygotowanie niezbędnych materiałów i narzędzi,
  • Pielęgnacja maszyny,
  • Dbanie o bezpieczeństwo na placu budowy związane z ruchem drogowym,
  • Dbanie o porządek i czystość na placu budowy.

Wymagania

  • Doświadczenie zawodowe w zakresie ręcznej renowacji kanałów ściekowych,
  • Prawo jazdy co najmniej klasy B, a najlepiej CE,
  • Znajomość języka niemieckiego w stopniu podstawowym,
  • Gotowość do pracy od poniedziałku do piątku,
  • Talent organizacyjny, zaangażowanie i samodzielność.

Oferujemy

  • Niemiecką umowę o pracę na czas nieokreślony,
  • Średnio ok. 180 godzin pracy w miesiącu,
  • Zakwaterowanie w pokojach jednoosobowych blisko placu budowy ze śniadaniem,
  • Stawkę godzinową – 15 – 20 € brutto/h, w zależności od kwalifikacji,
  • Wolne weekendy,
  • Dodatek świąteczny i urlopowy,
  • Transport samochodem firmowym od granicy,
  • Dodatki za paliwo,
  • Dietę 19,20 €/ dzień,
  • Przejęcie kosztów i płatny urlop na zdobycie prawa jazdy na samochód ciężarowy (po okresie próbnym).
Dowiedz się więcej o pracodawcy
  • KRAZ 13 471
    Klikając w przycisk „Aplikuj” lub w inny sposób wysyłając zgłoszenie rekrutacyjne do BEREKER DOMINIS Sp. z o.o., zgadzasz się na przetwarzanie Twoich danych osobowych zawartych w zgłoszeniu rekrutacyjnym w celu prowadzenia rekrutacji na stanowisko wskazane w ogłoszeniu. Jeżeli nie chcesz, abyśmy przetwarzali dodatkowe dane o Tobie, nie umieszczaj ich w swoich dokumentach.
Dodana
Wygasa (za 16 dni temu)