Pracownicy Budowlani Sp. z o.o.

Pracownik fizyczny/Energetyka- od zaraz

  • Umowa o pracę
    6 150-7 400 zł brutto / mies.
  • Łomża, podlaskie pow. Łomża

Pracownik fizyczny

Umowa o pracę

Pełny etat

Praca stacjonarna

Pracodawca nie wymaga CV

Praca od zaraz

Bez doświadczenia

Запрошуємо працівників з України

BERKER DOMINIS Sp. z o.o. to właściciel marki PracownicyBudowlani.pl. Jesteśmy firmą, która od 20 lat zajmuje się marketingiem personalnym i rekrutacją pracowników. Od 8 lat skupiamy się wyłącznie na branży budowlanej, a dzięki swojemu doświadczeniu skutecznie wspieramy firmy budowlane w prowadzonych rekrutacjach. W ciągu ostatnich 4 lat pomogliśmy 2247 osobom znaleźć pracę u naszych Klientów. Z nami branża budowlana stoi przed Tobą otworem.

Nr wpisu do rejestru 13 471

Firma zajmująca się przyłączeniami do sieci energetycznych zatrudni pracownika na stanowisko:

Pracownik fizyczny / Energetyka

Wynagrodzenie: 6150 zł-7400 zł brutto/miesiąc

Miejsce pracy: Łomża, woj. podlaskie + woj. warmińsko- mazurskie

W przypadku zainteresowania ofertą prosimy o kontakt telefoniczny bądź przesłanie CV na adres e-mail. Nie odbieram? Napisz SMS o treści "ENERGETYKA" - oddzwonię!

Zakres obowiązków

Zadania:

  • Praca przy przyłączach elektroenergetycznych po przeszkoleniu,
  • Wykonywanie sieci energetycznych.

Wymagania

  • Doświadczenie w pracy fizycznej,
  • Brak przeciwskazań do pracy na wysokości,
  • Prawo jazdy kat. B – wymóg konieczny.

Mile widziane prawo jazdy kat. B+E, uprawnienia operatora koparki, minikoparki oraz doświadczenie przy pracach energetycznych.

Oferujemy

  • Zatrudnienie na podstawie umowy o pracy w firmie o ugruntowanej pozycji,
  • Kursy, szkolenia,
  • Ubezpieczenie zdrowotne,
  • Możliwość zdobycia uprawnień,
  • Premie okolicznościowe.
Dowiedz się więcej o pracodawcy
  • KRAZ 13 471
    Klikając w przycisk „Aplikuj” lub w inny sposób wysyłając zgłoszenie rekrutacyjne do BEREKER DOMINIS Sp. z o.o., zgadzasz się na przetwarzanie Twoich danych osobowych zawartych w zgłoszeniu rekrutacyjnym w celu prowadzenia rekrutacji na stanowisko wskazane w ogłoszeniu. Jeżeli nie chcesz, abyśmy przetwarzali dodatkowe dane o Tobie, nie umieszczaj ich w swoich dokumentach.
Dodana
Wygasa (za 16 dni temu)