MEAT-PROS Sp. z o.o.

Koordynator/kierownik zmiany

  • Goczałkowice-Zdrój, śląskie pow. pszczyński

Kierownik

Umowa o pracę

Pełny etat

Kierownik

Praca stacjonarna

Praca od zaraz

Firma Meat Pros Sp. z o. o. działa od 2002 r. i świadczy profesjonalne rozwiązania z zakresu outsourcingu; rekrutacji i selekcji pracowników, naliczania płac i administracji dokumentacji kadrowej. Współpracujemy z największymi producentami w branży przetwórstwa spożywczego na terenie Niemiec i Polski.

Jesteśmy prężnie rozwijającą się firmą, która od początku swojej działalności ukierunkowana jest na zdobywanie rynków europejskich.

Firma Meat Pros Sp. z o. o. prowadzi działalność od 2002 roku i świadczy profesjonalne rozwiązania z zakresu outsourcingu; rekrutacji i selekcji pracowników, naliczania płac i administracji dokumentacji kadrowej.

Współpracujemy z największymi producentami w branży przetwórstwa spożywczego na terenie Niemiec i Polski. Nasza siedziba znajduje się w Bielsku – Białej posiadamy również oddział w Berlinie.

W związku z dynamicznym rozwojem Spółki MEAT-PROS Sp. z o.o. z siedzibą w Bielsku-Białej zajmującej się leasingiem pracowniczym w branży mięsnej poszukujemy do naszego zespołu:

  • Koordynator/kierownik zmiany - zakład produkcyjny w Goczałkowicach-Zdrój (woj. śląskie)

Zakres obowiązków

  • Zarządzenie oraz organizacja pracy podległego zespołu

  • Bieżącą kontrolę wyników produkcyjnych

  • Zapewnienie jakości oraz przestrzegania procedur na zarządzanym obszarze

  • Współpracę z pozostałymi działami produkcji oraz biurem

  • Raportowanie do przełożonego odnośnie wydajności działu

  • Archiwizacja i porządkowanie dokumentów

Wymagania

  • Doświadczenia na podobnym stanowisku - kierownik (min. 2 lata)

  • Umiejętności analitycznych oraz skutecznego rozwiązywania problemów

  • Umiejętności organizacji pracy, dyspozycyjności

  • Znajomości programów MS Office (Excel, Word etc.)

  • Prawo jazdy kat. B

  • Mile widziana znajomość języka hiszpańskiego oraz angielskiego na poziomie komunikatywnym

Oferujemy

  • Stabilne warunki pracy, zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę na pełny etat

  • Atrakcyjne wynagrodzenie

  • Możliwość rozwoju zawodowego

  • Możliwość zdobycia bogatego doświadczenia zawodowego

  • Administratorem danych osobowych jest:
    Meat Pros Sp. z o.o. , ul. Drzymały 10 , 43-300 Bielsko - Biała, NIP: 5471968502
    Moje dane osobowe przetwarzane są w celu rekrutacji przez Administratora. Wiem, że przysługują mi następujące prawa: prawo żądania dostępu do swoich danych, prawo do ich sprostowania, prawo do usunięcia danych, prawo do ograniczenia przetwarzania, prawo do wniesienia sprzeciwu oraz prawo do przenoszenia danych. Więcej informacji na temat przetwarzania danych osobowych, znajduje się w Polityce Prywatności Administratora.
  • Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez:Meat Pros Sp. z o.o. , ul. Drzymały 10 , 43-300 Bielsko - Biała, NIP: 5471968502zawartych w załączonych dokumentach aplikacyjnych (w tym wizerunku), na potrzeby bieżącej rekrutacji. Zgoda jest dobrowolna i może być w każdym czasie wycofana.Dodatkowo wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w załączonych dokumentach aplikacyjnych (w tym wizerunku), na potrzeby przyszłych rekrutacji przez okres 12 miesięcy. Zgoda jest dobrowolna i może być w każdym czasie wycofana.
Dodana
Wygasa (za 16 dni temu)