Trans-Krusz

Manager ds. spedycji i transportu międzynarodowego

  • Śląskie

Manager

Umowa o pracę

Pełny etat

Menedżer

Praca stacjonarna

Praca hybrydowa

TRANS-KRUSZ jest firmą z 30-letnim doświadczeniem oraz ugruntowanej pozycji na rynku, której celem jest ciągłe doskonalenie świadczonych usług.

Zakres obowiązków

  • odpowiedzialność za transport do klienta,
  • koordynacja transportów międzynarodowych na terenie Europy,
  • pozyskiwanie i koordynacja pracy przewoźników zewnętrznych, prowadzenie negocjacji,
  • nadzór nad organizacją tras dla kierowców,
  • ścisła współpraca z Kierownictwem firmy,
  • zarządzanie pracą zespołu podległych pracowników,
  • kształtowanie motywującego środowiska pracy,
  • zaangażowanie w rozwój pracowników oraz monitorowanie i egzekwowanie realizacji zadań,
  • realizacja celów budżetowych i jakościowych w zarządzanych działach,
  • kształtowanie rozwoju obsługiwanych kierunków pod względem finansowym i ilościowym (zlecenia transportowe),
  • efektywne wdrażanie zmian wprowadzonych w organizacji (np. nowego kierunku rozwoju),
  • odpowiedzialność za jakość usług świadczonych przez podległy zespół,
  • wdrażanie nowych pomysłów w celu rozwoju zarządzającymi działami,
  • dbałość o dobry wizerunek firmy.

Wymagania

  • doświadczenie zawodowe na podobnym stanowisku,
  • znajomość rynku branży TSL,
  • wiedza na temat nowoczesnych technik zarządzania logistycznego i systemów informatycznych wspomagających procesy logistyczne,
  • doskonała znajomość zagadnień i dokumentacji związanej z transportem drogowym oraz spedycyjnym,
  • umiejętność pracy w dynamicznie zmieniającym się otoczeniu,
  • wykształcenia wyższego w kierunku logistyka, transport bądź ekonomiczne lub techniczne,
  • predyspozycji managerskich i doświadczenia w zarządzaniu zespołem,
  • zdolności negocjacyjne, analityczne oraz planistyczne,
  • komunikatywnej znajomości języka angielskiego,
  • odpowiedzialności, dokładności, terminowości,
  • inicjatywa i kreatywność,
  • wysoka kultura osobista i interpersonalna.

Oferujemy

  • stabilne i atrakcyjne warunki zatrudnienia i wynagrodzenia,
  • narzędzia pracy,
  • dodatkowe ubezpieczenie,
  • pracę w młodym i dynamicznym zespole,
  • szkolenia kierunkowe,
  • pracę w firmie o uznanej marce na rynku,
  • możliwość rozwoju zawodowego,
  • samodzielne i decyzyjne stanowisko, kreatywne i ambitne wyzwania.

Zastrzegamy sobie prawo do kontaktu jedynie z wybranymi kandydatami.

  • Atrakcyjne wynagrodzenie
  • Dodatkowe ubezpieczenie
  • Szkolenie stanowiskowe
Dowiedz się więcej o pracodawcy
  • Administratorem danych osobowych jest Trans-Krusz spółka z ograniczoną odpowiedzialnością spółka komandytowa 43-200 Pszczyna Rybnicka 6, NIP: 5492436383. Moje dane osobowe przetwarzane są w celu rekrutacji przez Administratora. Wiem, że przysługują mi następujące prawa: prawo żądania dostępu do swoich danych, prawo do ich sprostowania, prawo do usunięcia danych, prawo do ograniczenia przetwarzania, prawo do wniesienia sprzeciwu oraz prawo do przenoszenia danych. Więcej informacji na temat przetwarzania danych osobowych, znajduje się w Polityce Prywatności Administratora.
  • Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Trans-Krusz spółka z ograniczoną odpowiedzialnością spółka komandytowa 43-200 Pszczyna Rybnicka 6, NIP: 5492436383 zawartych w załączonych dokumentach aplikacyjnych (w tym wizerunku), na potrzeby bieżącej rekrutacji. Zgoda jest dobrowolna i może być w każdym czasie wycofana. Dodatkowo wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w załączonych dokumentach aplikacyjnych (w tym wizerunku), na potrzeby przyszłych rekrutacji przez okres 12 miesięcy. Zgoda jest dobrowolna i może być w każdym czasie wycofana.
Dodana
Wygasa (za 15 dni temu)