• Jawiszowice, małopolskie pow. oświęcimski

Specjalista ds. Sprzedaży

Umowa o pracę, umowa zlecenie

Pełny etat

Młodszy specjalista (junior)

Praca stacjonarna

Praca od zaraz

Specjalista ds. Eksportu

Producent wyciągarek samochodowych Husar Winch - Jawiszowice, Mickiewicza 36.

Praca w dziale eksportu/sprzedaży

Producent wyciągarek samochodowych Husar Winch.

Jesteśmy firmą działającą w branży motoryzacyjnej. W związku z dynamicznym rozwojem firmy poszukujemy osób do działu eksportu/sprzedaży.

Zakres obowiązków

Do Twoich zadań należeć będzie:

* kompleksowa obsługa klienta zagranicznego zgodnie z przyjętymi w firmie standardami

* sporządzanie ofert handlowych

* nadzorowanie dokumentacji handlowej

* utrzymywanie dobrych relacji z klientami

* wprowadzanie dokumentów do systemów sprzedażowych

* czynny udział w rozwoju firmy poprzez pozyskiwanie nowych klientów

* rozwijanie sprzedaży

Wymagania

Oczekujemy:

* znajomość języka angielskiego na poziomie min. B2

* znajomość pakietu Microsoft Office

* komunikatywność

* dobra organizacja czasu pracy

* samodzielność

* uczciwość

Mile widziane:

* znajomość innego języka obcego w stopniu komunikatywnym

* znajomość programu Comarch Optima

* odpowiednie doświadczenie zawodowe

Oferujemy

Z naszej strony oferujemy:

* stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę lub zlecenie

* przyjazną atmosferę w pracy i miły, zgrany zespół

* możliwość rozwoju zawodowego

* możliwość udziału w targach i imprezach off-roadowych

* praca od poniedziałku do piątku (8:00-16:00) w siedzibie firmy

  • Administratorem danych osobowych jest KWELLA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ 32-626 Jawiszowice ul. Mickiewicza, 36, NIP: . Moje dane osobowe przetwarzane są w celu rekrutacji przez Administratora. Wiem, że przysługują mi następujące prawa: prawo żądania dostępu do swoich danych, prawo do ich sprostowania, prawo do usunięcia danych, prawo do ograniczenia przetwarzania, prawo do wniesienia sprzeciwu oraz prawo do przenoszenia danych. Więcej informacji na temat przetwarzania danych osobowych, znajduje się w Polityce Prywatności Administratora.
  • Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez KWELLA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ 32-626 Jawiszowice ul. Mickiewicza, 36, NIP: zawartych w załączonych dokumentach aplikacyjnych (w tym wizerunku), na potrzeby bieżącej rekrutacji. Zgoda jest dobrowolna i może być w każdym czasie wycofana. Dodatkowo wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w załączonych dokumentach aplikacyjnych (w tym wizerunku), na potrzeby przyszłych rekrutacji przez okres 12 miesięcy. Zgoda jest dobrowolna i może być w każdym czasie wycofana.
Dodana
Wygasa (za 20 dni temu)