ULTER-SPORT

SPECJALISTA DS. SPRZEDAŻY ze znajomością języka angielskiego

  • Węgierska Górka, śląskie pow. żywiecki

Specjalista ds. Sprzedaży

Umowa o pracę

Pełny etat

Specjalista (mid/regular)

Firma Ulter-Sport Sp. z o.o. to ponad 30-letnie doświadczenie. Obok  swojej długoletniej działalności w zakresie rynku części i akcesoriów samochodowych oraz rynku tuningowego  jako kierunkach zbytu swoich produktów,  aktywnie i dynamicznie rozwijamy produkcję dla potrzeb segmentu Automotive w zakresie dostaw komponentów do układów wydechowych będących pierwszym wyposażeniem samochodów. Realizujemy produkcję dla uznanych wytwórców samochodów zarówno w kraju jak i za granicą.

Zakres obowiązków

  • Bieżąca realizacja procesu sprzedażowego, prowadzenie kontaktów handlowych, aktywne pozyskiwanie nowych klientów
  • Rozwijanie i budowanie długofalowych relacji z klientami
  • Realizacja planów sprzedażowych, raportowanie aktywności
  • Wdrażanie działań handlowych
  • Aktywna komunikacja oraz współpraca z poszczególnymi działami firmy

Wymagania

  • Doświadczenie na podobnym stanowisku- praca w dziale sprzedaży w branży motoryzacyjnej (minimum 2 lata)
  • Znajomość języka angielskiego w stopniu umożliwiającym swobodną komunikację w mowie i piśmie
  • Znajomość technik sprzedażowych oraz zagadnień motoryzacyjnych
  • Zorientowanie na klienta, umiejętność budowania długotrwałych relacji z klientami
  • Nastawienie na rozwój, umiejętność pracy w zespole, umiejętność organizacji pracy własnej
  • Proaktywność, pozytywne nastawienie oraz wysoka komunikatywność
  • Dobra znajomość Pakietu Office (szczególnie excel)
  • Gotowość do zagranicznych wyjazdów służbowych
  • Prawo jazdy kat. B
  • Mile widziana znajomość języka niemieckiego

Oferujemy

  • Stabilne zatrudnienie w dynamicznie rozwijającej się firmie o ugruntowanej pozycji na rynku,
  • Motywacyjny system wynagradzania,
  • Zorganizowany proces adaptacji na stanowisko
  • Otwartość na Twoje pomysły i możliwość wdrażania własnych rozwiązań
  • Świadczenia z ZFŚS, dofinansowanie do pakietu medycznego,
  • Możliwość przystąpienia do grupowego ubezpieczenie na życie- wraz z programem lojalnościowym
Dowiedz się więcej o pracodawcy
Video
  • Administratorem danych osobowych jest:
    ULTER-SPORT SP. Z O.O., , 34-350 WĘGIERSKA GÓRKA, UL. WYZWOLENIA 24, NIP: 937-23-32-097
    Moje dane osobowe przetwarzane są w celu rekrutacji przez Administratora. Wiem, że przysługują mi następujące prawa: prawo żądania dostępu do swoich danych, prawo do ich sprostowania, prawo do usunięcia danych, prawo do ograniczenia przetwarzania, prawo do wniesienia sprzeciwu oraz prawo do przenoszenia danych. Więcej informacji na temat przetwarzania danych osobowych, znajduje się w Polityce Prywatności Administratora.
  • Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez:ULTER-SPORT SP. Z O.O., , 34-350 WĘGIERSKA GÓRKA, UL. WYZWOLENIA 24, NIP: 937-23-32-097zawartych w załączonych dokumentach aplikacyjnych (w tym wizerunku), na potrzeby bieżącej rekrutacji. Zgoda jest dobrowolna i może być w każdym czasie wycofana.Dodatkowo wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w załączonych dokumentach aplikacyjnych (w tym wizerunku), na potrzeby przyszłych rekrutacji przez okres 12 miesięcy. Zgoda jest dobrowolna i może być w każdym czasie wycofana.
Dodana
Wygasa (za 12 dni temu)