Masażysta

  • Warszawa, mazowieckie
  • 10 000-15 000 zł netto / mies. Kontrakt B2B
  • 10 000-15 000 zł brutto / mies. Umowa o pracę

Masażysta

Kontrakt b2b

Pełny etat

Młodszy specjalista (junior)

Praca stacjonarna

Praca hybrydowa

Rekrutacja zdalna

Franczyza

Pracodawca nie wymaga CV

Praca od zaraz

Bez doświadczenia

Запрошуємо працівників з України

* przyjmujemy do pracy OSÓB z bezpłatnym szkoleniem; °°masażystki ° °°ZATRUDNIONA OSOBA BĘDZIE ODPOWIEDZIALNA ZA: • wykonywanie masaży • utrzymywanie porządku stanowiska pracy. °°* zainteresowanych kandydatów prosimy o kontakt telefoniczny 698747924 Масажистка до салону масажу. Високий заробіток. Шукаємo дівчат ( від 18 до 35 років), робота в дружньому колективі, 5 днів в тиждень по 8-10 годин. Оплата щоденна. Можливість узгодження графіку . Запрошую до контакту. 698747924

Zakres obowiązków

°WARUNKI PRACY: • zapewniamy bezpłatne szkolenie z podstawowych technik • zapoznać się z techniką zabiegów oraz podjąć pracę będzie można w najbliższym ustalonym czasie po rozmowie. • osoby z Ukrainy i Białorusi °° • ciepła atmosfera i przyjazny zespół . • komfortowy grafik pracy; codzienne wypłaty.

Wymagania

° • wiek od 18 do 35 lat; • staranność, chęć uczenia się nowych rzeczy; • punktualność, wysoka kultura osobista. °°ZATRUDNIONA OSOBA BĘDZIE ODPOWIEDZIALNA ZA: • wykonywanie masaży • utrzymywanie porządku stanowiska pracy.

Oferujemy

WARUNKI PRACY: • zapewniamy bezpłatne szkolenie z podstawowych technik • zapoznać się z techniką zabiegów oraz podjąć pracę będzie można w najbliższym ustalonym czasie po rozmowie. • osoby z Ukrainy i Białorusi °° °

  • Administratorem danych osobowych jest Euphoria 01-013 Warszawa Gora, NIP: . Moje dane osobowe przetwarzane są w celu rekrutacji przez Administratora. Wiem, że przysługują mi następujące prawa: prawo żądania dostępu do swoich danych, prawo do ich sprostowania, prawo do usunięcia danych, prawo do ograniczenia przetwarzania, prawo do wniesienia sprzeciwu oraz prawo do przenoszenia danych. Więcej informacji na temat przetwarzania danych osobowych, znajduje się w Polityce Prywatności Administratora.
  • Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Euphoria 01-013 Warszawa Gora, NIP: zawartych w załączonych dokumentach aplikacyjnych (w tym wizerunku), na potrzeby bieżącej rekrutacji. Zgoda jest dobrowolna i może być w każdym czasie wycofana. Dodatkowo wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w załączonych dokumentach aplikacyjnych (w tym wizerunku), na potrzeby przyszłych rekrutacji przez okres 12 miesięcy. Zgoda jest dobrowolna i może być w każdym czasie wycofana.
Dodana
Wygasa (za 19 dni temu)