Grapa Medica Sp. z o.o.

Asystentka stomatologiczna/higienistka stomatologiczna

  • Konstancin-Jeziorna, mazowieckie pow. piaseczyński

Asystent stomatologiczny

Umowa o pracę, umowa zlecenie

Część etatu

Specjalista (mid/regular)

Praca stacjonarna

Grapa Medica Sp. z o.o. to prywatne Centrum Medyczne świadczące usługi zdrowotne od 1993 r. na terenie Konstancina-Jeziornej.

Centrum Medyczne Grapa Medica to nowoczesna placówka ciesząca się doskonałą renomą, oferująca kompleksowe usługi medyczne lekarzy POZ, pediatrów, specjalistów oraz lekarza medycyny pracy, stomatologów, terapeutów oraz lekarzy medycyny estetycznej.

www.grapamedica.pl

Zakres obowiązków

  • przygotowanie gabinetu stom. do pracy
  • asystowanie przy zabiegach stomatologicznych
  • przygotowanie narzędzi i sterylizacja
  • przygotowywanie zamówień brakującego asortymentu
  • dbanie o czystość i porządek na stanowisku podczas pracy (za pozostały zakres po godzinach pracy gabinetu jest odpowiedzialna firma sprzątająca z wyłączeniem sprzętu medycznego)
  • dla higienistki możliwy dodatkowy dyżur higienizacyjny

Wymagania

  • ukończona szkoła lub kurs dla asystentki lub higienistki stomatologicznej
  • doświadczenie mile widziane, ale nie wymagane
  • dyspozycyjność

Oferujemy

  • umowa zlecenie/pół etatu
  • pracę w trybie zmianowym
  • stawka zależna od posiadanych kwalifikacji zawodowych
  • dobrą atmosferę, wsparcie zespołu i odpowiednie przeszkolenie
  • w zakresie obowiązków nie ma obsługi recepcji (zatrudnione są recepcjonistki)
  • wsparcie i współpracę Kordynatora Medycznego placówki
  • Administratorem danych osobowych jest Grapa Medica Sp. z o.o. 05-520 Konstancin-Jeziorna al. Wojska Polskiego, 4, NIP: . Moje dane osobowe przetwarzane są w celu rekrutacji przez Administratora. Wiem, że przysługują mi następujące prawa: prawo żądania dostępu do swoich danych, prawo do ich sprostowania, prawo do usunięcia danych, prawo do ograniczenia przetwarzania, prawo do wniesienia sprzeciwu oraz prawo do przenoszenia danych. Więcej informacji na temat przetwarzania danych osobowych, znajduje się w Polityce Prywatności Administratora.
  • Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Grapa Medica Sp. z o.o. 05-520 Konstancin-Jeziorna al. Wojska Polskiego, 4, NIP: zawartych w załączonych dokumentach aplikacyjnych (w tym wizerunku), na potrzeby bieżącej rekrutacji. Zgoda jest dobrowolna i może być w każdym czasie wycofana. Dodatkowo wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w załączonych dokumentach aplikacyjnych (w tym wizerunku), na potrzeby przyszłych rekrutacji przez okres 12 miesięcy. Zgoda jest dobrowolna i może być w każdym czasie wycofana.
Dodana
Wygasa (za 1 miesiąc temu)