• Szczecin, zachodniopomorskie
  • 5 000-6 000 zł brutto / mies. Umowa o pracę

Księgowy

Umowa o pracę

Pełny etat

Specjalista (mid/regular)

Praca stacjonarna

Specjalista ds. księgowości

Specjalista ds. księgowości w Morskim Centrum Nauki

im. prof. Jerzego Stelmacha w Szczecinie.

Zakres obowiązków

  • weryfikacja dokumentów księgowych pod względem formalno–rachunkowym oraz ich dekretacja;
  • obsługa i ewidencja faktur zakupu krajowych i zagranicznych oraz innych dowodów księgowych (wyciągi bankowe, delegacje, zaliczki, itp.);
  • wystawianie faktur sprzedaży, księgowanie raportów kasowych, rozliczanie kart płatniczych, sprzedaży internetowej;
  • przygotowywanie i wykonywanie przelewów;
  • analiza kont, uzgadniane sald rozrachunków, sprawdzanie kompletności zapisów, pomoc w okresowych zamknięciach ksiąg;
  • udział w procesie rozliczania inwentaryzacji;
  • aktywny udział w pracach w przygotowywaniu deklaracji podatkowych, sprawozdawczości kwartalnej oraz rocznej sporządzanej zgodnie z obowiązującymi przepisami;
  • wykonywanie innych czynności zleconych przez przełożonego mieszczące się w charakterze pracy;

Wymagania

NIEZBĘDNE

  • wykształcenie: wyższe ekonomiczne w zakresie finansów i rachunkowości;
  • minimum 3 letnie doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku;
  • znajomość przepisów ustawy o rachunkowości, przepisów podatkowych (CIT, VAT, IFT), ustawy o finansach publicznych, ustawy o organizowaniu i prowadzeniu działalności kulturalnej;
  • dobra znajomość obsługi komputera i pakietu MS Office;
  • umiejętność analitycznego myślenia, dobra organizacja pracy oraz dokładność;
  • umiejętność pracy w zespole oraz pod presją czasu;
  • terminowość wykonywanych działań;

MILE WIDZIALE:

  • doświadczenie w pracy w instytucji kultury bądź innej jednostce sektora finansów publicznych;
  • znajomość obsługi programu finansowo-księgowego Symfonia (moduły: finanse i księgowość, handel, obieg dokumentów);

Oferujemy

  • ciekawą i stabilną pracę w renomowanej Instytucji Kultury;
  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,
  • współpraca w przyjaznej atmosferze w zgranym zespole,
  • szansa zdobycia doświadczenia zawodowego w prestiżowej instytucji, możliwość podnoszenia kwalifikacji i rozwoju zawodowego,
  • ruchoma organizacja czasu pracy (rozpoczęcie 07:00-10:00 do 15:00-18:00)
  • możliwość poszerzania wiedzy poprzez współpracę z biegłym rewidentem oraz szkolenia;
  • dodatek za wysługę lat (powyżej 5 lat) od 5 do 20% wynagrodzenia zasadniczego w zależności od udokumentowanego stażu pracy;
  • możliwośc korzystania ze świadczeń socjalnych;
  • możliwośc przystąpienia do dobrowolnego ubezpieczenia grupowego,
  • możliwośc skorzystania z pakietów sportowych po preferencyjnej cenie
  • możliwośc pracy zdalnej "okazjonalnej:
  • dofinansowania do szkoleń/kursów
  • owoce w pracy
  • możliwość otrzymania premii uznaniowej
  • możliwość otrzymania biletów na imprezy kulturalne

  • Klikając w przycisk „Aplikuj” lub w inny sposób wysyłając zgłoszenie rekrutacyjne, zgadzasz się na przetwarzanie Twoich danych osobowych przez MORSKIE CENTRUM NAUKI im.PROF. JERZEGO STELMACHA z siedzibą w: Nad Duńczycą 1, 70-655 Szczecin (Pracodawca), jako administratora danych osobowych w celu przeprowadzenia rekrutacji na stanowisko wskazane w ogłoszeniu.

    Twoje dane osobowe będą przetwarzane w oparciu o następujące podstawy prawne: (a) aby podjąć działania na Twoje żądanie przed zawarciem umowy (np. informacje o oczekiwanym wynagrodzeniu i dostępności do rozpoczęcia pracy); (b) w oparciu o nasz prawnie uzasadniony interes (np. imię, nazwisko, data urodzenia, dane kontaktowe, wykształcenie, kwalifikacje zawodowe, przebieg dotychczasowego zatrudnienia); c) w oparciu o Twoją zgodę, która wyrażona jest poprzez przeslanie dokumentów aplikacyjnych zawierających takie informacje jak np. wizerunek czy zainteresowania. Podanie wszystkich danych osobowych, o których mowa powyżej jest dobrowolne, natomiast dane wymienione w lit. a) i b) są niezbędne do wzięcia udziału w rekrutacji. Niepodanie danych skutkuje brakiem możliwości rozpatrzenia kandydatury. Podanie pozostałych danych jest dobrowolne, ale może pomóc w sprawnym przeprowadzeniu procesu rekrutacji. Masz prawo żądać dostępu do Twoich danych (w tym uzyskania ich kopii), sprostowania danych, ich usunięcia, ograniczenia przetwarzania, przeniesienia, jak również wniesienia sprzeciwu wobec ich przetwarzania. Masz także prawo wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych. Twoje dane osobowe mogą zostać przekazane dostawcom usługi publikacji ogłoszeń o pracę, dostawcom systemów do zarządzania rekrutacjami, dostawcom usług IT (hosting), dostawcom systemów informatycznych. Podane przez Ciebie dane osobowe nie będą wykorzystywane w celu profilowania albo podejmowania decyzji w sposób zautomatyzowany. Twoje dane osobowe będą przetwarzane przez okres 1 roku, chyba, że wyraziłeś odrębną zgodę na wykorzystanie Twoich danych osobowych w przyszłych rekrutacjach. W celu realizacji praw lub w przypadku jakichkolwiek pytań związanych z przetwarzaniem Twoich danych osobowych skontaktuj się z nami pod adresem: m.sikorska@centrumnauki.eu.
  • Wyrażam dobrowolna zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu realizacji procesu rekrutacji, zastrzegając prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem.
Dodana
Wygasa (za 15 dni temu)