Itib Poland sp. z o.o.

Pracownik produkcji

  • Międzyrzecze Górne, śląskie pow. bielski

Umowa o pracę

Pełny etat

Pracownik fizyczny

Praca stacjonarna

Praca od zaraz

Międzynarodowa firma produkcyjna będąca częścią grupy Reutter, wytwarzająca komponenty dla przemysłu agd, branży medycznej oraz motoryzacji.

Więcej o nas:

Aktualnie poszukujemy pracowników na stanowisku: Pracownik produkcji

Zakres obowiązków

  • obsługa maszyn i urządzeń produkcyjnych w technologii wtrysku, termoformowania oraz montażu półautomatycznego i automatycznego,
  • kontrola wizualna wyrobu,
  • zwracanie szczególnej uwagi na jakość wykonanych produktów,
  • zgłaszanie awarii oraz niezgodności,
  • dbanie o czystość stanowiska pracy.

Wymagania

  • uczciwość,
  • sumienność,
  • samodzielność,
  • chęć podjęcia długookresowego zatrudnienia,
  • gotowość do pracy w systemie 3 zmianowym,
  • mile widziane doświadczenie w pracy na produkcji.

Oferujemy

  • umowę o pracę ( poszukujemy pracowników nastawionych na długotrwałą współpracę),
  • bardzo dobrą atmosferę w pracy

  • szkolenie przed podjęciem samodzielnej pracy, a w późniejszym czasie wsparcie doświadczonego pracownika

  • atrakcyjne wynagrodzenie, dodatek stażowy, premię frekwencyjną, premię wynikową

  • bonusy swiąteczne i końcoworoczne,

  • pracę w zakładzie przetwarzającym tworzywa sztuczne przeznaczone do branży medycznej, AGD, automotive ( brak oparów, hałasu, zapylenia),

  • stabilną pracę w firmie działającej w naszym regionie od 20 lat.

Zapraszamy do współpracy osoby pragnące rozwijać swoje umiejętnosci i wiedzę przy produkcji wyrobów dla największych dostawców przemysłu samochodowego i AGD.

  • Administratorem danych osobowych jest Itib Poland sp. z o.o. 43-392 Międzyrzecze Górne Międzyrzecze Górne 403, NIP: 9372344858. Moje dane osobowe przetwarzane są w celu rekrutacji przez Administratora. Wiem, że przysługują mi następujące prawa: prawo żądania dostępu do swoich danych, prawo do ich sprostowania, prawo do usunięcia danych, prawo do ograniczenia przetwarzania, prawo do wniesienia sprzeciwu oraz prawo do przenoszenia danych. Więcej informacji na temat przetwarzania danych osobowych, znajduje się w Polityce Prywatności Administratora.
  • Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Itib Poland sp. z o.o. 43-392 Międzyrzecze Górne Międzyrzecze Górne 403, NIP: 9372344858 zawartych w załączonych dokumentach aplikacyjnych (w tym wizerunku), na potrzeby bieżącej rekrutacji. Zgoda jest dobrowolna i może być w każdym czasie wycofana. Dodatkowo wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w załączonych dokumentach aplikacyjnych (w tym wizerunku), na potrzeby przyszłych rekrutacji przez okres 12 miesięcy. Zgoda jest dobrowolna i może być w każdym czasie wycofana.
Dodana
Wygasa (za 17 dni temu)