SABNER

Pracownik produkcji / operator maszyn

  • Bielsko-Biała, śląskie
  • 5 000-10 000 zł brutto / mies. Umowa o pracę

Pracownik produkcji

Umowa o pracę

Pełny etat

Pracownik fizyczny

Praca stacjonarna

Praca od zaraz

Bez doświadczenia

SABNER to nowoczesna, doskonale zorganizowana firma zajmująca się produkcją seryjną precyzyjnych komponentów metalowych na maszynach CNC. Wytwarzane przez nas części znajdują zastosowanie w elektronice, medycynie, lotnictwie, motoryzacji i wielu innych gałęziach przemysłu. Nasza siedziba mieści się w Międzyrzeczu Górnym koło Bielska-Białej. Działamy na rynku nieprzerwanie od kilkudziesięciu lat, systematycznie rozwijając swój potencjał i możliwości w branży obróbki precyzyjnej.

Zakres obowiązków

  • Kontrola wyrobów zgodnie z instrukcjami.
  • Monitorowanie procesu produkcyjnego, wprowadzanie korekcji wymiarowych na maszynie.
  • Utrzymywanie porządku i czystości w miejscu pracy.
  • Przestrzeganie zasad BHP, przepisów ochrony środowiska i procedur jakościowych.

Wymagania

  • Mile widziane doświadczenie w firmie produkcyjnej.
  • Gotowość do pracy w systemie 3 zmianowym oraz 4-brygadowym.
  • Zaangażowanie i motywacja do pracy.
  • Dużym atutem w pracy u nas będą umiejętności techniczne (majsterkowanie, dokonywanie prostych napraw).

Praca nie jest ciężka fizycznie, natomiast wymaga, dokładności i zaangażowania intelektualnego.

Oferujemy

  • Możliwość rozwoju zawodowego
  • Atrakcyjne wynagrodzenie
  • Przejrzysty system premiowy
  • Pakiet zdrowotny oraz ubezpieczenie na życie (PZU)
  • Bezpieczne środowisko pracy
  • Wparcie opiekuna wdrożenia
  • Dodatek płacowy do systemu czterobrygadowego
  • Prywatną opiekę medyczną.
  • Szkolenia wewnętrzne i zewnętrzne.
  • Program poleceń pracowników.
  • Pranie odzieży roboczej – wyprana odzież robocza dostarczana jest bezpośrednio do Twojej szafki.
  • Administratorem danych osobowych jest SABNER Sp. z o.o. 43-392 Międzyrzecze Górne 824, NIP: 9372748484. Moje dane osobowe przetwarzane są w celu rekrutacji przez Administratora. Wiem, że przysługują mi następujące prawa: prawo żądania dostępu do swoich danych, prawo do ich sprostowania, prawo do usunięcia danych, prawo do ograniczenia przetwarzania, prawo do wniesienia sprzeciwu oraz prawo do przenoszenia danych. Więcej informacji na temat przetwarzania danych osobowych, znajduje się w Polityce Prywatności Administratora.
  • Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez SABNER Sp. z o.o. 43-392 Międzyrzecze Górne 824, NIP: 9372748484 zawartych w załączonych dokumentach aplikacyjnych (w tym wizerunku), na potrzeby bieżącej rekrutacji. Zgoda jest dobrowolna i może być w każdym czasie wycofana. Dodatkowo wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w załączonych dokumentach aplikacyjnych (w tym wizerunku), na potrzeby przyszłych rekrutacji przez okres 12 miesięcy. Zgoda jest dobrowolna i może być w każdym czasie wycofana.
Dodana
Wygasa (za 15 dni temu)