AQUA S.A.

Laborant / specjalista ds. analiz mikrobiologicznych

  • Kobiernice, śląskie pow. bielski

Laborant

Umowa o pracę

Pełny etat

Specjalista (mid/regular)

Praca stacjonarna

laborant / specjalista ds. analiz mikrobiologicznych

AQUA Spółka Akcyjna Jesteśmy spółką wodociągowo-kanalizacyjną działającą na terenie Bielska-Białej i okolicznych gmin. Dostarczamy czystą wodę pitną i dbamy o środowisko poprzez zaawansowane procesy oczyszczania ścieków. Nasze działania wyróżniają się innowacyjnością, stosowaniem ekologicznych technologii oraz dążeniem do zrównoważonego rozwoju. Wierzymy, że nasza codzienna praca przyczynia się do poprawy jakości życia mieszkańców i ochrony środowiska naturalnego.

Obecnie poszukujemy pracownika laboratorium do sekcji mikrobiologicznej w laboratorium badania wody w Kobiernicach

na stanowisko laborant / specjalista ds. mikrobiologicznych

Zakres obowiązków

Do Twoich obowiązków będzie należało:

  • prowadzenie badań mikrobiologicznych próbek wody, ścieków i osadów ściekowych
  • przygotowanie podłoży mikrobiologicznych oraz prowadzenie ich sprawdzeń
  • obsługa urządzeń kontrolno-pomiarowych
  • prowadzenie sprawdzeń wyposażenia pomiarowego
  • dokumentowanie prowadzonych badań i sprawdzeń

Wymagania

Jeśli :

  • posiadasz wykształcenie wyższe w zakresie biologii lub biotechnologii
  • masz doświadczenie zawodowe w laboratorium mikrobiologicznym
  • znasz standardy jakościowe obowiązujące w pracy w laboratorium
  • dobrze organizujesz pracę własną, cechuje cię sumienność i dokładność

  • chcesz pracować w akredytowanym laboratorium mikrobiologicznym norma: PN-EN ISO/IEC 17025

... to jest to praca dla Ciebie!

Oferujemy

  • stabilne warunki zatrudnienia na umowę o pracę
  • pracę na dwie zmiany od poniedziałku do piątku oraz w jedną sobotę i niedzielę w miesiącu - wg harmonogramu
  • możliwość rozwoju i zdobywania nowych doświadczeń
  • dofinansowanie opieki medycznej
  • pakiet socjalny: dopałata do wypoczynku, zajęć sportowych, imprez kulturalnych
  • pracowniczy program emerytalny
  • wynagrodzenie uzależnione od doświadczenia zawodowego w laboratorium mikrobiologicznym

Informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi kandydatami.

Prosimy o przesyłanie ofert spełniających powyższe wymagania.

  • Dodatki do urlopu
  • Dodatki świąteczne
  • Karta Multisport
  • Pracowniczy Program Emerytalny
  • Przyjazna atmosfera
  • Stabilne warunki zatrudnienia
  • Szkolenia, kursy, konferencje
  • Ubezpieczenie grupowe
  • Zakładowy Fundusz Świadczeń Socjalnych
Dowiedz się więcej o pracodawcy
  • INFORMACJA O PRZETWARZANIU DANYCH OSOBOWYCH KANDYDATÓW DO PRACY

    1. Administrator danych
    Administratorem Twoich danych osobowych (w skrócie: ADO) jest „AQUA” S.A. z siedzibą w Bielsku-Białej, dane do kontaktu: ul. 1 Maja 23, Bielsko – Biała, tel. 33 828 02 00, adres e-mail: aqua@aqua.com.pl
    2. Inspektor ochrony danych
    Kontakt z inspektorem ochrony danych osobowych zapewniony jest pod adresem poczty elektronicznej – iod@aqua.com.pl oraz listownie na adres Administratora: ”AQUA’ S.A. ul. 1 Maja 23, 43-300 Bielsko-Biała.
    3. Cele i podstawy prawne przetwarzania
    Twoje dane osobowe będą przetwarzane w celu przeprowadzenia procesu rekrutacji.
    Podstawą prawną przetwarzania danych jest:
    • niezbędność do podjęcia działań przed zawarciem umowy z ADO w związku z danymi wskazanymi w art. 221 Kodeksu pracy tj. imię (imiona), nazwisko, data urodzenia, dane kontaktowe, wykształcenie, kwalifikacje zawodowe i przebieg dotychczasowego zatrudnienia w zakresie niezbędnym do wykonywania pracy na stanowisku, na które aplikujesz,
    • Twoja zgoda – w odniesieniu do danych wykraczających poza ww. dane, jeśli takie dane przekażesz (np. hobby, wizerunek) w dokumentach aplikacyjnych. Podanie takich danych jest równoznaczne z wyrażeniem zgody na ich przetwarzanie przez ADO w celu rekrutacji. Zgodę możesz wycofać w dowolnym momencie,
    • Twoja odrębna zgoda, jeśli taką wyrazisz - w celu przetwarzania danych w przyszłych procesach rekrutacyjnych. Zgodę możesz wycofać w dowolnym momencie.

    4. Informacja o wymogu podania danych
    Podanie danych osobowych w zakresie wynikającym z art. 221 Kodeksu pracy jest niezbędne, aby uczestniczyć w postępowaniu rekrutacyjnym. Podanie innych danych jest dobrowolne (jeśli ich nie podasz, nie będzie to miało wpływu na możliwość wzięcia udziału w rekrutacji).

    5. Informacja o dostępie do Twoich danych osobowych
    Dostęp do Twoich danych będą mieli jedynie upoważnieni pracownicy ADO.

    6. Profilowanie
    Twoje dane osobowe nie będą wykorzystywane przez ADO do podejmowania wobec Ciebie decyzji
    w sposób zautomatyzowany (czyli bez udziału człowieka), w tym do profilowania.

    7. Okres przechowywania danych
    Twoje dane będą przechowywane przez okres 1 miesiąca od zakończenia rekrutacji, w której bierzesz udział.
    W przypadku, kiedy wyraziłeś zgodę na przyszłe rekrutacje, Twoje dane zawarte w dokumentach aplikacyjnych będziemy przetwarzać przez okres 12 miesięcy licząc od zakończenia rekrutacji lub otrzymania Twoich danych (w przypadku, kiedy nie prowadzimy aktualnie rekrutacji a przesłałeś nam swoje CV). Termin przechowywania może ulec skróceniu, jeśli wycofałeś swoją zgodę.

    8. Twoje prawa związane z przetwarzaniem danych osobowych
    Przysługuje Ci prawo do:
    – dostępu do Twoich danych osobowych oraz otrzymania ich kopii,
    – sprostowania danych - jeśli są nieprawidłowe lub niekompletne,
    – usunięcia danych lub ograniczenia ich przetwarzania (w określonych przypadkach),
    – przenoszenia Twoich danych osobowych (dotyczy to danych przetwarzanych w sposób zautomatyzowany, na podstawie Twojej zgody),
    – wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych,
    – cofnięcia zgody na przetwarzanie danych w dowolnym momencie, przy czym wycofanie zgody nie będzie miało wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem.
  • Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez: "AQUA" S.A.  ul. 1 Maja 23, 43-300 Bielsko-Biała, NIP: 5470083658 zawartych w załączonych dokumentach aplikacyjnych, na potrzeby bieżącej rekrutacji. Zgoda jest dobrowolna i może być w każdym czasie wycofana. Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w załączonych dokumentach aplikacyjnych, na potrzeby przyszłych rekrutacji przez okres 12 miesięcy. Zgoda jest dobrowolna i może być w każdym czasie wycofana.
Dodana
Wygasa (dzisiaj)