Visa

Oferta wygasła i nie można na nią aplikować.
Data wygaśnięcia 30.03.2024

Handlowiec Promotor Marki

  • Warszawa, mazowieckie
  • 5 000-8 000 zł brutto / mies. Umowa o pracę

Przedstawiciel handlowy

Umowa o pracę

Pełny etat

Specjalista (mid/regular)

Rekrutacja zdalna

Praca od zaraz

Запрошуємо працівників з України

Technika Glazurnika lider branży instalacji płytek ceramicznych & dekoracji zatrudni reprezentanta handlowego na teren województwa mazowieckiego i północno-wschodniej Polski. Od lat budujemy naszą przewagę konkurencyjną wprowadzając na rynek produkty nowoczesne i innowacyjne.

Zakres obowiązków

  • Podtrzymywanie relacji z dotychczasowymi klientami
  • Pozyskiwanie nowych klientów
  • Prowadzenie szkoleń i prezentacji dla sprzedawców i rzemieślników

Wymagania

  • Umiejętności prowadzenia rozmów na poziomie sprzedawcy, kierownika, prezesa.
  • Łatwości w nawiązywaniu kontaktów
  • Konsekwencji i systematyczności w podejmowaniu działań
  • Zaangażowania i chęć do pracy i nauki.

Oferujemy

  • Bardzo dobre warunki finansowe
  • Samochód służbowy + telefon
  • Pracę ambitną opartą o wiedzę techniczną i innowacje
  • Pakiet szkoleń i wprowadzenie w rynek
  • Pracę w przyjaznej atmosferze.
  • Administratorem danych osobowych jest MAJSTER SERWIS Tomasz Kudzia 50-515 Wrocław ks. Czesława Klimasa 39F/1, NIP: 9141447475. Moje dane osobowe przetwarzane są w celu rekrutacji przez Administratora. Wiem, że przysługują mi następujące prawa: prawo żądania dostępu do swoich danych, prawo do ich sprostowania, prawo do usunięcia danych, prawo do ograniczenia przetwarzania, prawo do wniesienia sprzeciwu oraz prawo do przenoszenia danych. Więcej informacji na temat przetwarzania danych osobowych, znajduje się w Polityce Prywatności Administratora.
  • Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez MAJSTER SERWIS Tomasz Kudzia 50-515 Wrocław ks. Czesława Klimasa 39F/1, NIP: 9141447475 zawartych w załączonych dokumentach aplikacyjnych (w tym wizerunku), na potrzeby bieżącej rekrutacji. Zgoda jest dobrowolna i może być w każdym czasie wycofana. Dodatkowo wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w załączonych dokumentach aplikacyjnych (w tym wizerunku), na potrzeby przyszłych rekrutacji przez okres 12 miesięcy. Zgoda jest dobrowolna i może być w każdym czasie wycofana.