Czy to Twoja firma?

CZARODZIEJSKA AKADEMIA Przedszkole Niepubliczne Karolina Jasińska praca

Pabianice

Witajcie w świecie magii i odkryć, gdzie każdy dzień to nowa przygoda – witajcie w Czarodziejskiej Akademii, naszym przedszkolu niepublicznym, które od 2010 roku troszczy się o rozwój i edukację Waszych pociech. Nasza siedziba znajduje się w urokliwym Pabianicach, gdzie na Zielonej 13 każdego dnia rozbrzmiewa dziecięcy śmiech i ciekawość świata.

Od momentu, kiedy pierwszy raz otworzyliśmy nasze drzwi, z pasją i zaangażowaniem podchodzimy do misji kształtowania młodych umysłów. W Czarodziejskiej Akademii stawiamy na holistyczne podejście do edukacji – nasze przedszkole to nie tylko miejsce nauki, ale przede wszystkim przestrzeń, gdzie dzieci mogą bezpiecznie rozwijać swoje pasje, zdolności i umiejętności społeczne.

Oferujemy szeroki zakres zajęć, które pobudzają ciekawość i kreatywność naszych podopiecznych. Od edukacji przedszkolnej, przez pozaszkolne formy edukacji sportowej i rekreacyjnej, aż po inne, unikalne formy nauki, które rozwijają umiejętności dzieci w różnych obszarach. Wierzymy, że każde dziecko jest wyjątkowe i zasługuje na indywidualne podejście, które pozwoli mu osiągnąć pełen potencjał.

Nasza akademia to miejsce, gdzie tradycyjne metody nauczania splatają się z nowoczesnymi technikami edukacyjnymi, tworząc idealne warunki do wszechstronnego rozwoju. Jesteśmy dumni z tego, że rodzice powierzają nam to, co mają najcenniejszego – swoje dzieci, a my każdego dnia dokładamy wszelkich starań, aby zapewnić im bezpieczne, pełne ciepła i wsparcia środowisko.

Zapraszamy do Czarodziejskiej Akademii, gdzie każdy dzień to nowa strona do odkrycia w księdze dzieciństwa. Razem tworzymy przestrzeń, gdzie edukacja staje się przygodą, a nauka – radością. Dołączcie do naszej magicznej społeczności i pozwólcie swoim dzieciom rosnąć w otoczeniu, które inspiruje i zachęca do odkrywania świata.

CZARODZIEJSKA AKADEMIA Przedszkole Niepubliczne Karolina Jasińska najczęściej poszukuje kandydatów
- w kategoriach zawodowych:
edukacja / badania naukowe / szkolenia / tłumaczenia medycyna / farmacja / zdrowie praca fizyczna

Oferty pracy CZARODZIEJSKA AKADEMIA Przedszkole Niepubliczne Karolina Jasińska

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca CZARODZIEJSKA AKADEMIA Przedszkole Niepubliczne Karolina Jasińska

Mapa CZARODZIEJSKA AKADEMIA Przedszkole Niepubliczne Karolina Jasińska

Siedziba główna

CZARODZIEJSKA AKADEMIA Przedszkole Niepubliczne Karolina Jasińska poszukuje najczęściej pracowników na stanowiska

Statystyki odwiedzin opublikowanych ogłoszeń i profilu pracodawcy

Odwiedziny w ostatnich 12 miesiącach

Profil firmy:
CZARODZIEJSKA AKADEMIA Przedszkole Niepubliczne Karolina Jasińska
najczęściej odwiedzają kandydaci z miast:

  1. Warszawa
  2. Kornik
  3. Ozorków
  4. Przasnysz

Data aktualizacji: 01.05.2024

Praca CZARODZIEJSKA AKADEMIA Przedszkole Niepubliczne Karolina Jasińska - oferty archiwalne

  • Nauczyciel wychowania przedszkolnego

    • Pabianice
    • umowa o pracę
    • część etatu
    • Zakres obowiązków

      Edukacja dzieci w wieku przedszkolnym.

      Praca na okres próbny: 3 mce, kolejna umowa zgodnie z KP. Docelowo na czas nieokreślony.
      Praca od poniedziałku do piątku 6 godz. dziennie. Godziny pracy do ustalenia.

      Wymagania

      • Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat)
      • Inne wymagania: kierunek pedagogika wczesnoszkolna i przedszkolna

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 3 750 PLN
      • System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną
  • Psycholog

    • Pabianice

      Praca z dziećmi, również z dziećmi niepełnosprawnymi.

      Praca na 3/4 etatu lub cały etat(do ustalenia)

      Wymagania

      • Inne wymagania: wykształcenie wyższe, kierunek psychologia

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 4 000 PLN
      • Opis wynagrodzenia: (do ustalenia) umowa na okres próbny: 3 miesiące, praca od godz. 08.00 albo 8.30 (do ustalenia)
  • Pomoc nauczyciela- woźna

    • Pabianice
    • pełny etat

      Pomoc dzieciom w samoobsłudze i przy jedzeniu.

      Wymagania

      • Wykształcenie: podstawowe, brak
      • Inne wymagania: jedno stanowisko pracy jest dla osoby z orzeczeniem o niepełnosprawności, umiejęstności: czystość, miła aparycja, chęć do pracy z dziećmi.

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 3 010 PLN
      • Opis wynagrodzenia: umowa na okres próbny: 3 miesiące, docelowo na czas nieokreślony

Pracodawcy w Pabianicach