Czy to Twoja firma?

Polski Komitet Pomocy Społecznej praca

Toruń

Od ponad sześciu dekad Polski Komitet Pomocy Społecznej stoi na straży dobrobytu tych, którzy w naszym społeczeństwie napotykają na trudności. Nasze korzenie sięgają 1958 roku, kiedy to zrodziła się idea niesienia pomocy tym, którzy najbardziej jej potrzebują. Z siedzibą w sercu Warszawy, jesteśmy organizacją, która z pasją i zaangażowaniem realizuje swoją misję.

Nasza działalność to nie tylko pomoc materialna czy organizacyjna, ale przede wszystkim przywracanie nadziei i poczucia bezpieczeństwa. Wierzymy, że każdy człowiek zasługuje na szacunek i godne warunki życia, dlatego nasze działania skierowane są do osób biednych, bezdomnych, samotnych i opuszczonych. Jesteśmy dumni z organizacji koncertów charytatywnych, takich jak coroczny "Jesień radość niesie", który od 1974 roku przynosi radość i wsparcie potrzebującym.

Nasza oferta to szeroki wachlarz usług, od opieki nad osobami z zaburzeniami psychicznymi, przez dystrybucję żywności, po wsparcie w zakresie rehabilitacji i zatrudnienia. Działamy lokalnie, ale nasze serca biją dla każdego, kto w Polsce potrzebuje pomocy. Nasze placówki, takie jak "DOM W PARKU" w Milanówku czy Dzienny Dom Opieki Medycznej na warszawskiej Ochocie, są oazami wsparcia i profesjonalizmu.

Jesteśmy organizacją, która swoje środki pozyskuje z różnych źródeł – od umów po darowizny i składki członkowskie. To dzięki hojności i zaufaniu naszych darczyńców możemy kontynuować naszą pracę. Nasze działania opierają się na solidnych fundamentach wartości, takich jak dobrowolność, bezinteresowność i zaangażowanie w rozwiązywanie problemów społecznych.

Zapraszamy do współpracy wszystkich, którzy podzielają nasze wartości i chcą przyczynić się do budowania lepszego świata. Razem możemy więcej, a każda pomoc ma znaczenie. Dołącz do naszej społeczności i bądź częścią zmian na lepsze.

Polski Komitet Pomocy Społecznej najczęściej poszukuje kandydatów
- w kategoriach zawodowych:
medycyna / farmacja / zdrowie sektor publiczny / służby mundurowe

Oferty pracy Polski Komitet Pomocy Społecznej

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca Polski Komitet Pomocy Społecznej

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

  • Psycholog / Psychoterapeuta

    Centrum Psychoterapii Odnaleźć sens Monika Markiewicz
    • Kujawsko-Pomorskie
    • umowa zlecenie
    Polecana
    Wygasa

Mapa Polski Komitet Pomocy Społecznej

Siedziba główna

Polski Komitet Pomocy Społecznej poszukuje najczęściej pracowników na stanowiska

Statystyki odwiedzin opublikowanych ogłoszeń i profilu pracodawcy

Odwiedziny w ostatnich 12 miesiącach

Profil firmy:
Polski Komitet Pomocy Społecznej
najczęściej odwiedzają kandydaci z miast:

  1. Warszawa
  2. Toruń
  3. Bydgoszcz
  4. Szczecin
  5. Łódź
  6. Wrocław
  7. Braniewo
  8. Inowroclaw
  9. Kraków
  10. Lublin

Data aktualizacji: 01.06.2024

Praca Polski Komitet Pomocy Społecznej - oferty archiwalne

  • Opiekunka osoby starszej

    • Toruń
    • umowa o pracę
    • Zakres obowiązków

      Opieka nad osobami starszymi w ich miejscu zamieszkania (w zależności od potrzeb podopiecznego: robienie zakupów, czynności pielęgnacyjne, sprzątanie, gotowanie).

      Wymagania

      • Wykształcenie: podstawowe
      • Inne wymagania: mile widziane osoby posiadające kurs opieki nad osobami starszymi czy też niepełnosprawnymi. Po 3 miesiącach pracy kurs opieki będzie wymagany.

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 19,7 PLN
      • Opis wynagrodzenia: Praca od poniedziałku do piątku - od 3h do 9h dziennie (ilość godzin pracy do uzgodnienia).

    • Toruń

      opieka nad osobami starszymi w ich miejscu zamieszkania (w zależności od potrzeb podopiecznego: robienie zakupów, czynności pielęgnacyjne, sprzątanie, gotowanie)

      Wymagania

      • Inne wymagania: mile widziane osoby posiadające kurs opieki nad osobami starszymi czy też niepełnosprawnymi

      Oferujemy

      • Opis wynagrodzenia: od 3h do 9h dziennie (ilość godzin pracy do uzgodnienia)

Pracodawcy w Toruniu