Czy to Twoja firma?

Centralny Ośrodek Sportu w Warszawie OPO w Zakopanem praca

Zakopane

W sercu polskich Tatr, gdzie sport spotyka się z tradycją, znajduje się nasz Centralny Ośrodek Sportu - Ośrodek Przygotowań Olimpijskich w Zakopanem. Jesteśmy dumni, że nasza historia sięga lat przedwojennych, kiedy to w 1927 roku zaczęliśmy przygotowywać polskich sportowców do Olimpiady Zimowej w Saint Moritz. Od tamtej pory, nasze zaangażowanie w rozwój sportu i kultury fizycznej nie słabnie.

Specjalizujemy się w szkoleniu sportowym kadry olimpijskiej i narodowej, zarówno dla seniorów, jak i juniorów. Nasze działania tworzą solidne podstawy dla przyszłych sukcesów na arenach międzynarodowych. Nasze nowoczesne obiekty, w tym hala sportowa wyróżniona tytułem „Budowy Roku 2016”, są świadectwem naszego zaangażowania w innowacyjność i jakość.

Jako instytucja gospodarki budżetowej, tworzymy warunki organizacyjne, ekonomiczne i techniczne, które pozwalają sportowcom osiągać ich pełny potencjał. Współorganizujemy zawody sportowe i świadczymy usługi, które promują sport i turystykę. Nasze działania edukacyjne i konferencyjne przyczyniają się do rozwoju wiedzy o sporcie i kulturze fizycznej.

Nasze unikalne położenie i wyjątkowe uwarunkowania geograficzno-historyczne dają nam przewagę konkurencyjną. Jesteśmy dumni z naszego wkładu w promocję sportu i turystyki, a nasze usługi w zakresie turystyki i rekreacji ruchowej są cenione zarówno przez mieszkańców, jak i odwiedzających Zakopane.

W Centralnym Ośrodku Sportu w Zakopanem łączymy pasję do sportu z miłością do naszych gór. Zapraszamy do wspólnego tworzenia historii sukcesów, które rodzą się tutaj, na południu Polski, gdzie każdy dzień to nowe wyzwanie i kolejna szansa na doskonalenie.

Centralny Ośrodek Sportu w Warszawie OPO w Zakopanem najczęściej poszukuje kandydatów
- w kategoriach zawodowych:
hotelarstwo / gastronomia / turystyka obsługa klienta / call center

Oferty pracy Centralny Ośrodek Sportu w Warszawie OPO w Zakopanem

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca Centralny Ośrodek Sportu w Warszawie OPO w Zakopanem

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

  • Kucharz śniadaniowy, pomoc kuchenna

    FHU KARAT Adam Rajpold
    • Kraków
    • umowa zlecenie
    • praca od zaraz
    • запрошуємо працівників з України
    • 35-40 zł / godz.
    Polecana Popularna
    Dodana
  • Szef Kuchni

    SalesHR
    • Dąbrowa Tarnowska
    • umowa o pracę
    • 12 000-14 000 zł / mies.
    Polecana
    Dodana

    SalesHR
    • Tarnów
    Polecana
    Dodana

Mapa Centralny Ośrodek Sportu w Warszawie OPO w Zakopanem

Siedziba główna

Centralny Ośrodek Sportu w Warszawie OPO w Zakopanem poszukuje najczęściej pracowników na stanowiska

Statystyki odwiedzin opublikowanych ogłoszeń i profilu pracodawcy

Odwiedziny w ostatnich 7 miesiącach

Profil firmy:
Centralny Ośrodek Sportu w Warszawie OPO w Zakopanem
najczęściej odwiedzają kandydaci z miast:

  1. Kraków
  2. Warszawa
  3. Zakopane
  4. Częstochowa
  5. Szczecin

Data aktualizacji: 01.05.2024

Praca Centralny Ośrodek Sportu w Warszawie OPO w Zakopanem - oferty archiwalne

  • Pomoc kuchenna

    • Zakopane
    • Zakres obowiązków

      Utrzymanie porządku,zmywanie naczyń, czyszczenie sprzętów, przygotowanie warzyw i owoców, obieranie, krojenie, wykonywanie różnego rodzaju potraw zgodnie z poleceniem szefa kuchni.

      Wymagania

      • Wykształcenie: zasadnicze zawodowe, brak
      • Uprawnienia: praca w zespole, komunikatywność

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 19 PLN

Pracodawcy w Zakopanem