Czy to Twoja firma?

Ośrodek Szkoleń Specjalistycznych Straży Granicznej Lubań praca

Lubań
Ośrodek Szkoleń Specjalistycznych Straży Granicznej Lubań najczęściej poszukuje kandydatów
- w kategoriach zawodowych:
inżynieria / technologia / technika prawo i administracja państwowa administracja biurowa / praca biurowa hotelarstwo / gastronomia / turystyka sektor publiczny / służby mundurowe

Oferty pracy Ośrodek Szkoleń Specjalistycznych Straży Granicznej Lubań

Praca alert - powiadomienia

Praca Ośrodek Szkoleń Specjalistycznych Straży Granicznej Lubań

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

Mapa Ośrodek Szkoleń Specjalistycznych Straży Granicznej Lubań

Siedziba główna

Ośrodek Szkoleń Specjalistycznych Straży Granicznej Lubań poszukuje najczęściej pracowników na stanowiska

Statystyki odwiedzin opublikowanych ogłoszeń i profilu pracodawcy

Odwiedziny w ostatnich 12 miesiącach

Profil firmy:
Ośrodek Szkoleń Specjalistycznych Straży Granicznej Lubań
najczęściej odwiedzają kandydaci z miast:

  1. Wrocław
  2. Gdańsk
  3. Lubań
  4. Swieradów-Zdrój
  5. Walbrzych
  6. Zielona Góra
  7. Bydgoszcz

Data aktualizacji: 01.05.2024

Praca Ośrodek Szkoleń Specjalistycznych Straży Granicznej Lubań - oferty archiwalne

  • Kucharz

    • Lubań
    • umowa na zastępstwo
    • pełny etat
    • Zakres obowiązków

      -podział i organizacja pracy, nadzór nad technologią i jakością
      - udział w opracowywaniu jadłospisu
      - dbałość o racjonalne wykorzystanie produktów żywnościowych
      - przygotowywanie potraw, określenie i kontrola wagi porcji

      Wymagania

      • Wykształcenie: zasadnicze zawodowe, gastronomiczne
      • Uprawnienia: Handel - książeczka sanitarno - epidemiologiczna

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 3 490,25 PLN
      • Opis wynagrodzenia: wynagr. zasad. 3 035,00 zł brutto, 455,25 zł premia - 15%, + dodatek stażowy
      • System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną
  • Funkcjonariusz straży granicznej

    • Lubań
    • kontrakt b2b

      Zadania wykonywane na podstawie ustawy o Straży Granicznej

      Wymagania

      • Wykształcenie: średnie zawodowe
      • Inne wymagania: Znajomość co najmniej jednego języka obcego w stopniu komunikatywnym.

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 3 750 PLN

Pracodawcy w Lubaniu