Czy to Twoja firma?

BGW Pharma sp. z o.o. praca

Połchowo

BGW Pharma Sp. z o.o. to niewielka, ale prężnie rozwijającą się firma. Specjalizujemy się w suplementach diety. Współpracujemy głównie z firmami zagranicznymi.

BGW Pharma Sp. z o.o. najczęściej poszukuje kandydatów
- w kategoriach zawodowych:
zarządzanie / dyrekcja

Oferty pracy BGW Pharma Sp. z o.o.

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca BGW Pharma Sp. z o.o.

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

Mapa BGW Pharma Sp. z o.o.

Siedziba główna w Połchowie

Praca BGW Pharma Sp. z o.o. - oferty archiwalne

  • Kierownik Produkcji Połchowo

    BGW Pharma Sp. z o.o.
    • 5 400-6 900 zł / mies.
    • Pomorskie
    • umowa o pracę
    • pełny etat
    • praca od zaraz
    • Firma produkująca suplementy diety poszukuje Kierownika Produkcji.

      Zakres obowiązków

      • współpraca z działem księgowym i działem utrzymania ruchu,
      • kierowanie zespołem produkcyjnym (kilkuosobowym), utrzymanie ciągłości produkcji zgodnie z wyznaczonymi procedurami,
      • pełna kontrola i nadzór na całym etapie produkcji,
      • prowadzenie dokumentacji biurowej.

      Wymagania

      • doświadczenie w branży spożywczej lub na podobnym stanowisku min. 2 lata,
      • wykształcenie kierunkowe (mile widziane),
      • dokładność i decyzyjność w wykonywanych zadaniach,
      • komunikatywność i umiejętność pracy w zespole,
      • aktualna książeczka zdrowia do celów sanitarno-epidemiologicznych dopuszczająca do kontaktu z żywnością (Sanepid) lub gotowość do jej szybkiego wyrobienia,
      • gotowość do podjęcia pracy zmianowej,
      • znajomość programów do zarządzania produkcją,
      • język angielski na poziomie B1-2.

      Oferujemy

      • wsparcie na każdym etapie wdrożenia,
      • zatrudnienie w ramach umowy o pracę,
      • pracę od poniedziałku do piątku w systemie 2 zmianowym,
      • premie uznaniowe,
      • zatrudnienie długoterminowe w firmie prężnie rozwijającej się,
      • udział w szkoleniach zewnętrznych.