Czy to Twoja firma?

Świat Zdrowego Włosa Lidia Starzyk-Hudyka praca

Tuchów
Świat Zdrowego Włosa Lidia Starzyk-Hudyka najczęściej poszukuje kandydatów
- na stanowiskach:
Fryzjer Tuchów
- w kategoriach zawodowych:
uroda / pielęgnacja / dietetyka

Oferty pracy Świat Zdrowego Włosa Lidia Starzyk-Hudyka

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca Świat Zdrowego Włosa Lidia Starzyk-Hudyka

Praca Świat Zdrowego Włosa Lidia Starzyk-Hudyka - oferty archiwalne

  • Fryzjer (o)

    Świat Zdrowego Włosa Lidia Starzyk-Hudyka
    • Tuchów
    • umowa o pracę
    • Zakres obowiązków

      Umowa zlecenie / Umowa o świadczenie usług

      Wymagania

      • Wykształcenie: zasadnicze zawodowe
      • Inne wymagania: wykształcenie min. zasadnicze zawodowe kierunkowe, praca w Tuchowie od pon. - pt. w godz. 8.00-16.00 oraz w soboty w godz. 7.00-13.00 (praca na umowę zlecenie). Wynagrodzenie 27,70 zł/h brutto. Kontakt: Świat Zdrowego Włosa Lidia Starzyk-Hudyka, ul. Rozwadowskich 6, 33-170 Tuchów, wcześniejszy kontakt telefoniczny 662 224 782, CV należy przesyłać na adres e-mial: lidias72@wp.pl
      • Przeznaczone wyłącznie dla osób zarejestrowanych w urzędzie pracy: nie

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 27,7 PLN

Pracodawcy w Tuchowie