Czy to Twoja firma?

KAMILIAŃSKA MISJA POMOCY SPOŁECZNEJ praca

Warszawa

W sercu Warszawy, gdzie troska o drugiego człowieka jest fundamentem naszej działalności, znajduje się Fundacja "KAMILIAŃSKA MISJA POMOCY SPOŁECZNEJ". Naszą misję zainicjowali Ojcowie Kamilianie, którzy od lat poświęcają się służbie chorym i potrzebującym. Dziś, w duchu ich bezgranicznego oddania, kontynuujemy dzieło wszechstronnej pomocy społecznej, stając się opoką dla tych, którzy znaleźli się na życiowych zakrętach.

Nasza działalność obejmuje szerokie spektrum wsparcia – od organizowania i prowadzenia placówek dla osób bezdomnych, przez sprawowanie pomocy, aż po wsparcie pracowników socjalnych. Z pełnym zaangażowaniem zapewniamy opiekę pielęgnacyjną, medyczną i psychologiczną, a także opracowujemy indywidualne programy wychodzenia z bezdomności. Wszystko to, aby każda osoba, która do nas trafia, mogła poczuć, że nie jest sama i że zawsze może liczyć na naszą pomocną dłoń.

Jesteśmy tu, by służyć pomocą ludziom w najtrudniejszych sytuacjach – bezdomnym, niepełnosprawnym, chorym, osobom z zaburzeniami psychicznymi, a także tym, którzy borykają się z uzależnieniami. Nasza działalność nie zna granic – choć nasz główny obszar to Polska, w razie potrzeby nasze serce i pomoc sięgają również poza jej granice.

Fundacja "KAMILIAŃSKA MISJA POMOCY SPOŁECZNEJ" to nie tylko miejsce, to przede wszystkim ludzie – pełni empatii i profesjonalizmu, którzy każdego dnia wkładają całe swoje serce w to, by pomagać innym. Nasz majątek to nie tylko wkład finansowy, ale przede wszystkim zaangażowanie i pasja, z jaką podchodzimy do naszej misji.

W naszej codziennej pracy kierujemy się przekonaniem, że każdy człowiek zasługuje na szacunek, godność i możliwość poprawy swojego losu. Wierzymy, że nasza pomoc może być pierwszym krokiem do lepszego jutra dla wielu osób. Zapraszamy do współpracy wszystkich, którzy podzielają nasze wartości i chcą razem z nami tworzyć lepszy świat.

KAMILIAŃSKA MISJA POMOCY SPOŁECZNEJ najczęściej poszukuje kandydatów
- w kategoriach zawodowych:
sektor publiczny / służby mundurowe

Oferty pracy KAMILIAŃSKA MISJA POMOCY SPOŁECZNEJ

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca KAMILIAŃSKA MISJA POMOCY SPOŁECZNEJ

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

  • Pracownik socjalny w Fundacji

    Kamiliańska Misja Pomocy Społecznej
    • 6 500-6 850 zł / mies.
    • Warszawa
    • umowa o pracę
    • praca od zaraz
    • bez doświadczenia
    Polecana
    Dodana

Mapa KAMILIAŃSKA MISJA POMOCY SPOŁECZNEJ

Siedziba główna

Praca KAMILIAŃSKA MISJA POMOCY SPOŁECZNEJ - oferty archiwalne

  • Pracownik socjalny k/m

    KAMILIAŃSKA MISJA POMOCY SPOŁECZNEJ
    • Warszawa
    • pełny etat
    • Zakres obowiązków

      Umowa o pracę na czas określony

      Wymagania

      • Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat)
      • Zawody: Pracownik socjalny
      • Uprawnienia: doświadczenie w pracy w zespole,bardzo dobra umiejętność organizacji pracy,bardzo dobra znajomość obsługi komputera i Internetu
      • Inne wymagania: wykształcenie wyższe kierunkowe uprawniające do wykonywania zawodu pracownika socjalnego - zgodnie z ustawą o pomocy społecznej. Doświadczenie w pracy w zespole. Bardzo dobra znajomość obsługi komputera i Internetu. Bardzo dobra organizacja pracy.

        Praca dwuzmianowa w godz. 8:00-18:00.

        Decyzja o zatrudnieniu zostanie dokonana na podstawie złożonych ofert oraz rozmowy kwalifikacyjnej. Na rozmowę kwalifikacyjną zaproszeni zostaną tylko wybrani kandydaci.

        Osoby zainteresowane ofertą pracy i spełniające ww. wymagania są proszone o przesłanie CV (mile widziane zdjęcie) wraz z aktualną klauzulą o przetwarzaniu danych osobowych na adres: e-mail: rekrutacja@misja.com.pl
      • Przeznaczone wyłącznie dla osób zarejestrowanych w urzędzie pracy: nie

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 6 850 PLN
      • System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną

Pracodawcy w Warszawie