Czy to Twoja firma?

FAJER ZAWIESIA I LINY - JACEK FAJER praca

Warszawa
FAJER ZAWIESIA I LINY - JACEK FAJER najczęściej poszukuje kandydatów
- w kategoriach zawodowych:
administracja biurowa / praca biurowa

Oferty pracy FAJER ZAWIESIA I LINY - JACEK FAJER

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca FAJER ZAWIESIA I LINY - JACEK FAJER

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

Mapa FAJER ZAWIESIA I LINY - JACEK FAJER

Siedziba główna w Warszawie

Oddział w Gdańsku

Praca FAJER ZAWIESIA I LINY - JACEK FAJER - oferty archiwalne

  • Asystent działu sprzedaży - praca biurowa

    FAJER ZAWIESIA I LINY - JACEK FAJER
    • Gdańsk
    • umowa o pracę
    • część etatu
    • praca od zaraz
    • bez doświadczenia
    • 3 200-3 800 zł / mies.
    • Firma jest jednym z czołowych producentów
      zawiesi oraz dostawca specjalistycznych lin do maszyn budowlanych.
      W związku z dalszym rozwojem naszej firmy, poszukujemy osoby, do zatrudnienia na stanowisku:

      Asystent sprzedaży

      w siedzibie firmy Gdańsk ul. Hynka 32

      Zakres obowiązków

      • Odpowiadanie na zapytanie telefoniczne i mailowe ,
      • Obsługa zamówień
      • Bieżąca obsługa klientów
      • Wystawianie faktur i atestów

      Wymagania

      • Preferowane wyższe wyksztalcenie (lub w trakcie studiów) mile widziane studia techniczne
      • Duża motywacja i zorientowanie na działanie
      • łatwość nawiązywanie kontaktów budowania relacji z klientem
      • Samodzielność, umiejętność planowania i analitycznego myślenia
      • Znajomość języka angielskiego w stopniu komunikatywnym będzie dodatkowym atutem
      • Mile widziane doświadczenie w sprzedaży, obsłudze klienta w branży budowlanej lub w hurtowni
      • Mile widziane umiejętność obsługi programy do fakturowania Comarch Optima

      Oferujemy

      • Stałe zatrudnienie
      • Szkolenie i opiekę senior sprzedawcy

      Pracę w miłej atmosferze , możliwości rozwoju i podwyższanie kwalifikacji,

Pracodawcy w Warszawie