Czy to Twoja firma?

GREEN SORT sp. z o.o. praca

Janów Podlaski

W sercu malowniczego Janowa Podlaskiego znajduje się nasza firma - Green Sort. Jesteśmy dumni, że możemy być częścią przemysłu przetwórstwa warzyw i owoców, dostarczając naszym klientom innowacyjne rozwiązania, które pomagają im osiągać sukces w ich działalności.

Nasza oferta to przede wszystkim zaawansowane technologicznie linie do sortowania jabłek i borówki, które wykorzystują sztuczną inteligencję i systemy wizyjne, aby zapewnić najwyższą jakość selekcji. Rozumiemy, jak ważne jest, aby nasze produkty były nie tylko efektywne, ale także intuicyjne w obsłudze, dlatego nieustannie inwestujemy w nowoczesne technologie i optymalizację procesów. To nasze zaangażowanie w innowacje sprawia, że nasze sortownice do owoców są jednymi z najbardziej zaawansowanych na rynku.

Nie ograniczamy się jednak tylko do maszyn sortujących. W naszym portfolio znajdą Państwo również szeroki zakres maszyn do pracy w sadzie, takich jak wywrotnice do skrzyniopalet czy wózki do zbioru borówki, które projektujemy z myślą o maksymalnym ułatwieniu i przyspieszeniu pracy. Dodatkowo, oferujemy usługi z zakresu cięcia blach laserem i plazmą CNC oraz gięcia prasą krawędziową, co pozwala nam na precyzyjne wykonanie nawet najbardziej skomplikowanych zleceń.

Jesteśmy zespołem doświadczonych i wykwalifikowanych pracowników, którzy codziennie wkładają swoje serce i umiejętności w to, co robimy. Nasze wartości to zadowolenie klientów, jakość, profesjonalizm oraz ciągłe doskonalenie oferty. To one kierują nami w naszej codziennej pracy i są fundamentem, na którym budujemy naszą markę.

W GREEN SORT wiemy, że nasza praca ma znaczenie. Dzięki naszym maszynom i usługom nasi klienci mogą zwiększać efektywność swojej pracy i rozwijać swoje biznesy. Jesteśmy dumni, że możemy być częścią ich sukcesu i nieustannie dążymy do tego, aby nasze produkty i usługi były synonimem innowacji i najwyższej jakości w branży.

Zapraszamy do współpracy i dołączenia do grona zadowolonych klientów Green Sort, gdzie profesjonalizm spotyka się z pasją do doskonalenia przetwórstwa warzyw i owoców.

GREEN SORT sp. z o.o. najczęściej poszukuje kandydatów
- w kategoriach zawodowych:
serwis / montaż inżynieria / technologia / technika produkcja / przemysł it (informatyka) sprzedaż / zakupy

Oferty pracy GREEN SORT sp. z o.o.

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca GREEN SORT sp. z o.o.

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

Mapa GREEN SORT sp. z o.o.

Siedziba główna

GREEN SORT sp. z o.o. poszukuje najczęściej pracowników na stanowiska

Statystyki odwiedzin opublikowanych ogłoszeń i profilu pracodawcy

Odwiedziny w ostatnich 8 miesiącach

Profil firmy:
GREEN SORT sp. z o.o.
najczęściej odwiedzają kandydaci z miast:

  1. Lublin
  2. Biała Podlaska
  3. Bielsko-Biała
  4. Wrocław

Data aktualizacji: 01.05.2024

Praca GREEN SORT sp. z o.o. - oferty archiwalne

  • Monter maszyn

    • Janów Podlaski
    • umowa o pracę
    • pełny etat
    • Zakres obowiązków

      Produkcja maszyn dla rolnictwa i leśnictwa

      Wymagania

      • Wykształcenie: zasadnicze zawodowe, brak
      • Inne wymagania: prawo jazdy kat. B

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 2 800 PLN
      • System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną