Czy to Twoja firma?

SAVE RECYCLING MACHINERY sp. z o.o. praca

Brzesko

Od ponad czterech dekad jesteśmy dumni z tego, że nasza podróż rozpoczęła się od skromnych początków w naprawie samochodów ciężarowych, aż do ewolucji w kierunku produkcji i napraw kolei wąskotorowych i maszyn dla sektora komunalnego. Dziś, SaVE RECYCLING MACHINERY to nazwa, która w Europie jest synonimem innowacji i jakości w branży maszyn do recyklingu i gospodarki odpadami.

Nasza siedziba w malowniczym Brzesku jest sercem, z którego wyruszają nasze produkty na podbój całej Europy. Z dumą reprezentujemy małopolskie dziedzictwo przemysłowe, jednocześnie wyznaczając trendy na rynku europejskim. Nasz nowoczesny park maszynowy i własny dział projektowy to fundamenty, na których budujemy naszą przewagę konkurencyjną.

Zespół ponad 60 specjalistów to nasz największy skarb. To dzięki ich zaangażowaniu, wiedzy i doświadczeniu możemy pochwalić się niezawodnością naszych produktów i pełnym wsparciem, które oferujemy naszym klientom. Każde zlecenie jest dla nas wyjątkowe, a elastyczność w doborze rozwiązań pozwala nam sprostać nawet najbardziej wymagającym projektom.

W naszej ofercie znajdziesz nie tylko maszyny do recyklingu, ale również śmieciarki, części zamienne oraz serwis i remonty urządzeń branżowych. Wszystko to, by zapewnić kompleksową obsługę i wsparcie na każdym etapie – od doradztwa po dostawę i serwis.

Jakość naszych usług i produktów jest potwierdzona certyfikatem PN – EN 9001:2015, a nasza misja to nieustanne dążenie do doskonałości. Zawsze stawiamy klienta na pierwszym miejscu, dbając o to, by każdy, kto z nami współpracuje, mógł cieszyć się sukcesem.

Zapraszamy do świata Save Recycling Machinery, gdzie tradycja łączy się z nowoczesnością, a zadowolenie klienta jest naszą największą nagrodą. Razem twórzmy zieloną przyszłość.

SAVE RECYCLING MACHINERY SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ najczęściej poszukuje kandydatów
- w kategoriach zawodowych:
inżynieria / technologia / technika praca fizyczna produkcja / przemysł

Oferty pracy SAVE RECYCLING MACHINERY SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca SAVE RECYCLING MACHINERY SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

Mapa SAVE RECYCLING MACHINERY SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

Siedziba główna

SAVE RECYCLING MACHINERY SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ poszukuje najczęściej pracowników na stanowiska

Statystyki odwiedzin opublikowanych ogłoszeń i profilu pracodawcy

Odwiedziny w ostatnich 12 miesiącach

Profil firmy:
SAVE RECYCLING MACHINERY SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
najczęściej odwiedzają kandydaci z miast:

  1. Brzesko
  2. Warszawa
  3. Kraków
  4. Gorzów Wielkopolski
  5. Niepołomice
  6. Chrzanów
  7. Katowice
  8. Bielsko-Biała
  9. Kielce
  10. Bochnia

Data aktualizacji: 01.05.2024

Praca SAVE RECYCLING MACHINERY SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ - oferty archiwalne

  • Szlifierz - ślusarz

    • Brzesko
    • umowa o pracę
    • pełny etat
    • Zakres obowiązków

      Prace związane ze szlifowaniem oraz obróbką metali.

      Wymagania

      • Wykształcenie: zasadnicze zawodowe
      • Inne wymagania: Wykształcenie zasadnicze zawodowe - mile widziane o kierunku szlifierz - ślusarz Umiejętność obsługi szlifierki poziomej i do wałków. Mile widziana obsługa wózka, suwnicy.

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 3 500 do 4 200 PLN
      • Opis wynagrodzenia: Wynagodzenie zostanie zwiększone po okresie próbnym (3 miesięcy)
      • System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną

Pracodawcy w Brzesku