Czy to Twoja firma?

ZESPÓŁ SZKÓŁ SPECJALNYCH NR 1 IM. STEFANA BATOREGO praca

Gdańsk

W sercu Gdańska, z dumą stoję jako ZESPÓŁ SZKÓŁ SPECJALNYCH NR 1 IM. STEFANA BATOREGO, placówka, która od lat niezmiennie dba o to, by młodzież o specjalnych potrzebach edukacyjnych otrzymała najlepsze możliwości rozwoju. Nasza misja to nie tylko edukacja, ale przede wszystkim przygotowanie uczniów do aktywnego i samodzielnego funkcjonowania w społeczeństwie. Jesteśmy przekonani, że każdy młody człowiek, niezależnie od swoich wyzwań, zasługuje na szansę, by rozwijać swoje talenty i umiejętności.

Nasza oferta edukacyjna jest szeroka i dostosowana do indywidualnych potrzeb naszych uczniów. Prowadzimy kształcenie na poziomie szkoły podstawowej oraz branżowej szkoły zawodowej, oferując kierunki takie jak cukiernik, pracownik pomocniczy gastronomii, czy pracownik pomocniczy obsługi hotelowej. Zajęcia praktyczne i teoretyczne prowadzone są przez wykwalifikowaną kadrę pedagogiczną, która z pasją przekazuje wiedzę i umiejętności.

Jesteśmy przekonani, że edukacja to nie tylko nauka, ale również wychowanie. Dlatego kładziemy duży nacisk na kształtowanie postaw odpowiedzialnych, kulturalnych i szanujących normy społeczne. W naszej społeczności szkolnej każdy jest ważny i każdy ma swój głos. Wspieramy naszych uczniów, by stali się dobrymi ludźmi, gotowymi do podjęcia wyzwań przyszłości.

Rozumiemy, że każdy uczeń jest inny, dlatego w naszej szkole istnieje pomoc psychologiczno-pedagogiczna oraz Indywidualny Program Edukacyjno-Terapeutyczny, który jest dostosowany do osobistych potrzeb każdego z naszych wychowanków. To pozwala na maksymalne wykorzystanie potencjału każdego ucznia.

Nasza długoletnia obecność na rynku edukacyjnym w Gdańsku świadczy o zaufaniu, jakim obdarzają nas rodzice i uczniowie. Jesteśmy dumni z naszej historii i tradycji, które są fundamentem naszej codziennej pracy i rozwoju. W Zespole Szkół Specjalnych nr 1 im. Stefana Batorego każdy dzień to krok naprzód w kierunku lepszego jutra dla naszych uczniów i całego społeczeństwa.

ZESPÓŁ SZKÓŁ SPECJALNYCH NR 1 IM. STEFANA BATOREGO najczęściej poszukuje kandydatów
- w kategoriach zawodowych:
edukacja / badania naukowe / szkolenia / tłumaczenia hotelarstwo / gastronomia / turystyka praca fizyczna

Oferty pracy ZESPÓŁ SZKÓŁ SPECJALNYCH NR 1 IM. STEFANA BATOREGO

Praca alert - powiadomienia

Praca ZESPÓŁ SZKÓŁ SPECJALNYCH NR 1 IM. STEFANA BATOREGO

  • Pracownik sprzątający

    ZESPÓŁ SZKÓŁ SPECJALNYCH NR 1 IM. STEFANA BATOREGO
    • Gdańsk
    • umowa o pracę
    • pełny etat
    Dodana

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

Mapa ZESPÓŁ SZKÓŁ SPECJALNYCH NR 1 IM. STEFANA BATOREGO

Siedziba główna

ZESPÓŁ SZKÓŁ SPECJALNYCH NR 1 IM. STEFANA BATOREGO poszukuje najczęściej pracowników na stanowiska

Statystyki odwiedzin opublikowanych ogłoszeń i profilu pracodawcy

Odwiedziny w ostatnich 9 miesiącach

Profil firmy:
najczęściej odwiedzają kandydaci z miast:

  1. Warszawa

Data aktualizacji: 01.05.2024

Praca ZESPÓŁ SZKÓŁ SPECJALNYCH NR 1 IM. STEFANA BATOREGO - oferty archiwalne

  • Pomoc kuchenna i osoba sprzątająca

    • Gdańsk
    • Zakres obowiązków

      Pomoc w przygotowaniu posiłków (kanapki oraz obiady dwudaniowe) dla uczniów zgodnie z wymogami, sprzątanie kuchni, znajomość przepisów HACCP, sprzątanie wyznaczonych pomieszczeń szkolnych, praca na portierni w wyznaczonych godzinach. Praca w godzinach: 7-15.

      Wymagania

      • Wykształcenie: zasadnicze zawodowe
      • Inne wymagania: doświadczenie w pracy w kuchni mile widziane, praca z młodzieżą z niepełnosprawnością intelektualną w stopniu lekkim.

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 3 490 PLN
      • Opis wynagrodzenia: Pracodawca oferuje: dodatek za staż pracy, świadczenia z ZFŚS trzy razy w roku, dodatkowe wynagrodze
      • System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną

Pracodawcy w Gdańsku