Zakłady Mięsne Skiba S.A.

Czy to Twoja firma?

Zakłady Mięsne Skiba S.A. praca

Chojnice

Zakłady Mięsne Skiba S.A. są firmą z ponad 30-letnim doświadczeniem. Nasza historia zaczęła się w 1991 roku, kiedy rozpoczęliśmy działalność jako lokalna, rodzinna firma. Dziś  dajemy zatrudnienie 1100 osobom i w dalszym ciągu staramy się, aby nasi pracownicy czuli się związani z nami tak, jak to było na początku. Chcesz pracować z fajnymi ludźmi? Dołącz do nas!

Zakłady Mięsne Skiba S.A. najczęściej poszukuje kandydatów
- w kategoriach zawodowych:
it (informatyka) produkcja / przemysł

Oferty pracy Zakłady Mięsne Skiba S.A.

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca Zakłady Mięsne Skiba S.A.

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

Mapa Zakłady Mięsne Skiba S.A.

Siedziba główna

Zakłady Mięsne Skiba S.A. poszukuje najczęściej pracowników na stanowiska

Statystyki odwiedzin opublikowanych ogłoszeń i profilu pracodawcy

Odwiedziny w ostatnich 12 miesiącach

Profil firmy:
najczęściej odwiedzają kandydaci z miast:

  1. Warszawa
  2. Chojnice
  3. Gdańsk
  4. Poznań
  5. Wrocław
  6. Łódź
  7. Bydgoszcz
  8. Koszalin
  9. Toruń
  10. Pruszków

Data aktualizacji: 01.06.2024

Praca Zakłady Mięsne Skiba S.A. - oferty archiwalne

  • Pracownik produkcji

    • Chojnice
    • umowa o pracę
    • pełny etat
    • Pracownik produkcji do działów:

      - Przetwórni mięsa

      - Pakowania

      - Uboju

      - Rozbioru

      - Produkcji osłonek naturalnych

      Zakres obowiązków

      • obsługa maszyn produkcyjnych

      Wymagania

      • książeczkę do celów sanitarno – epidemiologicznych,
      • gotowość do pracy w systemie zmianowym.

      Dodatkowym atutem będzie:

      • doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku,
      • doświadczenie w pracy z nożem,
      • doświadczenie w obsłudze maszyn produkcyjnych.

      Oferujemy

      • wynagrodzenie adekwatne do posiadanych umiejętności,
      • umowę o pracę już po miesiącu,
      • darmowe wyżywienie,
      • darmowy basen,
      • dofinansowanie do wczasów,
      • prywatną opiekę medyczną,
      • bony świąteczne i na Dzień Dziecka,
      • ubezpieczenie grupowe na atrakcyjnych warunkach,
      • dofinansowanie do karnetów MKS Chojniczanka,
      • nieoprocentowane pożyczki w ramach PKZP.

Pracodawcy w Chojnicach