Czy to Twoja firma?

Pasta GO praca

Łódź

Witaj w świecie Pasta GO!, gdzie każdy dzień jest celebracją smaku, zdrowia i włoskiej pasji do życia. Nasza historia zaczęła się w marcu 2013 roku, kiedy to w samym sercu Łodzi otworzyliśmy drzwi naszej pierwszej restauracji. Od tego czasu staliśmy się pionierami w dziedzinie szybkiej gastronomii typu Fast Casual w Polsce, serwując dania, które zachwycają zarówno mieszkańców naszego miasta, jak i przyjezdnych.

Nasza oferta to esencja włoskiej kuchni - przepyszne dania z makaronów i pastę miesiąca, które przygotowujemy z najwyższej jakości składników. Dla miłośników lekkości i świeżości mamy również możliwość skomponowania własnej sałatki z bogatego bufetu sałatkowego. Wszystko to podane w formie On-The-GO, abyś mógł cieszyć się wyjątkowym smakiem, gdziekolwiek jesteś.

Misja, która nas prowadzi, brzmi: "Demokratyzacja restauracyjnego jedzenia w naszym mieście". Chcemy, aby każdy mógł doświadczyć radości płynącej z jedzenia wysokiej jakości posiłków, bez względu na to, jak zaganiany jest jego dzień. Nasze wartości to fundament, na którym budujemy naszą markę. PeopleFirst - zawsze stawiamy ludzi na pierwszym miejscu. GreatValue - oferujemy wyjątkową jakość w przystępnej cenie. LocalCare - troszczymy się o lokalną społeczność. Fresh & Healthy - nasze dania są świeże i zdrowe. Fun & Happy - wierzymy, że jedzenie powinno dostarczać radości. LoveEverywhere - miłość jest kluczowym składnikiem każdego naszego dania. Simplicity, GoodFlow, Quick & Mobile, Modern & Urban - to cechy, które definiują nasze usługi i sposób, w jaki podchodzimy do życia.

Jesteśmy dumni, że możemy dzielić się z Wami naszą pasją i zaangażowaniem. Pasta GO! to nie tylko restauracja, to miejsce, gdzie każdy może znaleźć coś dla siebie - szybko, zdrowo i z uśmiechem. Zapraszamy do dołączenia do naszej społeczności i wspólnego celebrowania smaku życia, tu, w sercu Łodzi.

Pasta GO! najczęściej poszukuje kandydatów
- w kategoriach zawodowych:
hotelarstwo / gastronomia / turystyka

Oferty pracy Pasta GO!

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca Pasta GO!

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

Mapa Pasta GO!

Siedziba główna

Praca Pasta GO! - oferty archiwalne

  • Właściciel

    Pasta GO!
    • 5 000-6 000 zł / mies.
    • Łódź
    • umowa o pracę
    • pełny etat
    • praca od zaraz
    • bez doświadczenia
    • запрошуємо працівників з України
    • Poszukujemy KUCHARZA do naszego zespołu kucharskiego w restauracjach Pasta GO! w Łodzi.

      WYMAGANIA: mężczyzna, wiek 22-40 lat, z doświadczeniem w pracy na kuchni min 1 rok lub bez doświadczenia ale po szkole gastronomicznej.

      OFERUJEMY: pracę na stałe w profesjonalnej ekipie kulinarnej w centrum Łodzi, szkolenia i możliwośc rozwoju umiejętności kulinarnych z kuchni włoskiej i śródziemnomorskiej, pewną i stałą pracę oraz wysokie comiesięczne wynagrodzenie (stawki godzinowe od 22 do 28 zł netto na rękę w zależności od umiejętności i doświadczenia Kucharza). Mamy sieć 5 lokali w Łodzi, pracujemy i funkcjonujemy cały czas, żadne kryzysy gospodarcze, przestoje, niskie-wysokie sezony czy kolejne covidowe lock-downy na jesień nam nie straszne! Osoby chętne najlepiej dzwonić bezpośrednio na numer podany w ogłozeniu lub wysłać CV przez OLX. Praca od zaraz!

      Zakres obowiązków

      Przyjmowanie zamówień

      Gotowanie potraw wg receptur restauracji

      Wydawanie zamówień

      Prace porządkowe w kuchni

      Wymagania

      Mężczyzna, wiek 22-40 lat

      Doświadczenie w pracy na kuchni min 1 rok lub bez doświadczenia ale po szkole gastronomicznej

      Oferujemy

      Pewną i stałą pracę w profesjonalnym zespole

      Wysokie i pewne wynagrodzenie

      Szkolenia i rozwój zawodowy

Pracodawcy w Łodzi