Projektownia

Czy to Twoja firma?

Projektownia praca

Lublin

Ciesząca się dużą popularnością Restuarcja regionalna na Starym Mieście w Lublinie, charakteryzująca się kuchnią polską, oraz rustykalnym stylem. W restauracji często odbywają się przyjęcia okolicznościowe, imprezy firmowe, oraz spotkania rodzinne.Serdecznie zapraszamy do współpracy z Nami.

Oferty pracy Projektownia

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca Projektownia

Mapa Projektownia

Siedziba główna

Praca Projektownia - oferty archiwalne

  • KUCHARZ

    • 23-30 zł / godz.
    • Lublin
    • umowa o pracę
    • pełny etat
    • praca od zaraz
    • Pilnie poszukujemy osoby na stanowisko kucharz. Poszukujemy osób, których pasją jest gotowanie, anagżują się w swoją pracę, są wielozadaniowi, umiejętnie współpracują z zespołem. Posiadają minimum 6 miesięczne doświadczenie na danym stanowisku.

      Zakres obowiązków

      - Przygotowanie potraw zgodnie z obowiązującymi recepturami

      - Obróbka mięs

      - Zachowanie estetyki wydawanych dań

      - Robienie deserów

      - Przestrzeganie norm i standardów produkcji

      - Zarządzanie zespołem

      Wymagania

      - min.6 miesięczne doświadczenie

      - znajomość kuchni polskiej

      - sumienność i zaangażowanie

      - umiejętność pracy w zespole

      - książeczka do celów sanitarno-epidemiologicznych

      Oferujemy

      - Atrakcyjne wynagrodzenie

      - Ciekawą pracę w przyjaznej atmosferze

      - Możliwość rozwoju zawodowego i podnoszenie kwalifikacji

      - Pracę na podstawie umowy o pracę

      - Elastyczny grafik

Pracodawcy w Lublinie