Czy to Twoja firma?

HYDROF Zbigniew Fiuk Sp. J. praca

Ciechanów

Jesteśmy Hydrof Zbigniew Fiuk, dumną firmą z Płocka, która od 2014 roku nieustannie rozwija się w branży pneumatyki siłowej. Nasza pasja i zaangażowanie w produkcję sprzętu do napędu hydraulicznego i pneumatycznego przekładają się na wysoką jakość oferowanych przez nas rozwiązań. Nie ograniczamy się jednak wyłącznie do produkcji – nasza oferta to także specjalistyczne projekty dostosowane do indywidualnych potrzeb naszych klientów, usługi planowania finansowego oraz rachunkowo-księgowe, które są niezbędne dla efektywnego zarządzania każdą działalnością.

W HYDROF Zbigniew Fiuk rozumiemy, jak ważne jest dostarczanie kompleksowych usług, dlatego też zajmujemy się obróbką metalu, platerowaniem i pokrywaniem, co pozwala nam na pełną kontrolę nad procesem produkcyjnym i zapewnienie najwyższej jakości. Nasze usługi naprawcze i konserwacyjne obejmują szeroki zakres maszyn i urządzeń, od kolektorów i akumulatorów pary, przez podgrzewacze wody, aż po sprzęt budowlany i maszyny górnicze.

Jesteśmy również dostawcą hurtowym półwyrobów metalowych i metali, co pozwala nam na utrzymanie silnej pozycji na rynku i zapewnienie ciągłości dostaw dla naszych klientów. Rozumiemy również potrzeby branży budowlanej i przemysłowej, dlatego w naszej ofercie znajdują się hurtowe dostawy transformatorów, maszyn i urządzeń.

Nie zapominamy także o potrzebach indywidualnych klientów – nasza oferta wynajmu przyczep kempingowych i kontenerów to odpowiedź na rosnący trend życia w ruchu i eksploracji świata w komfortowych warunkach.

W HYDROF Zbigniew Fiuk każdego dnia dążymy do tego, aby nasze produkty i usługi były synonimem niezawodności i innowacyjności. Chociaż nie możemy teraz podzielić się wszystkimi szczegółami naszej działalności, to zapewniamy, że nasze zaangażowanie w dostarczanie rozwiązań najwyższej jakości jest niezachwiane. Zapraszamy do współpracy i dołączenia do grona zadowolonych klientów, którzy zaufali naszemu doświadczeniu i wiedzy.

HYDROF Zbigniew Fiuk Sp. J. najczęściej poszukuje kandydatów
- w kategoriach zawodowych:
produkcja / przemysł sprzedaż / zakupy

Oferty pracy HYDROF Zbigniew Fiuk Sp. J.

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca HYDROF Zbigniew Fiuk Sp. J.

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

  • Przedstawiciel Handlowy - Vanseller - Przysmak Bobra

    KMS Sebastian Radlak
    • 4 200-8 500 zł / mies.
    • Warszawa
    • umowa o pracę
    • praca od zaraz
    • bez doświadczenia
    Polecana
    Dodana
  • Młodszy Specjalista ds. Zakupów

    UDS S.A.
    • Nowy Kawęczyn
    Polecana
    Dodana
  • Sprzedawca

    Warszawska Piana
    • Warszawa
    Dodana

Mapa HYDROF Zbigniew Fiuk Sp. J.

Siedziba główna

HYDROF Zbigniew Fiuk Sp. J. poszukuje najczęściej pracowników na stanowiska

Statystyki odwiedzin opublikowanych ogłoszeń i profilu pracodawcy

Odwiedziny w ostatnich 10 miesiącach

Profil firmy:
HYDROF Zbigniew Fiuk Sp. J.
najczęściej odwiedzają kandydaci z miast:

  1. Bielsko-Biała
  2. Plock
  3. Warszawa

Data aktualizacji: 01.06.2024

Praca HYDROF Zbigniew Fiuk Sp. J. - oferty archiwalne

  • Sprzedawca do sklepu hydrauliki siłowej

    • Ciechanów
    • pełny etat
    • Firma HYDROF Zbigniew Fiuk Spółka Jawna poszukuje pracownika na stanowisko SPRZEDAWCA do prowadzenia sklepu hydrauliki siłowej.
      Miejsce pracy: Ciechanów

      Zakres obowiązków

      • Zapewnienie profesjonalnej obsługi Klientów;
      • Doradztwo w zakresie sprzedawanych towarów;
      • Utrzymanie relacji handlowych z aktualnymi klientami firmy – możliwość budowania własnego portfela Klientów;
      • Podejmowanie działań sprzedażowych mających na celu pozyskiwanie nowych Klientów;
      • Dbanie o estetykę ekspozycji sklepowych;
      • Sprawdzanie stanów magazynowych oraz ich uzupełnianie;
      • Prace serwisowe i monterskie urządzeń hydraulicznych;

      Wymagania

      CHCIELIBYŚMY, ŻEBYŚ Z NAMI PRACOWAŁ, JEŚLI:

      • Jesteś komunikatywny i odpowiedzialny;
      • Posiadasz wykształcenie średnie techniczne;
      • Jesteś zaangażowany i masz własną inicjatywę;
      • Posiadasz umiejętność pracy w zespole;
      • Masz doświadczenie zawodowe w branży hydraulicznej na podobnym
        stanowisku minimum rok;

      Oferujemy

      • Stabilne warunki zatrudnienia: umowa o pracę;
      • Interesującą i odpowiedzialną pracę w firmie z wieloletnią tradycją;
      • Warunki pracy do uzgodnienia na miejscu;
      • Możliwość rozwoju zawodowego;
      • Praca w godz. 8:00 – 16:00;

Pracodawcy w Ciechanowie