Czy to Twoja firma?

LABORATORIUM KOSMETYKÓW NATURALNYCH FARMONA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ praca

Kraków
LABORATORIUM KOSMETYKÓW NATURALNYCH FARMONA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ najczęściej poszukuje kandydatów
- w kategoriach zawodowych:
hotelarstwo / gastronomia / turystyka sprzedaż / zakupy zarządzanie / dyrekcja grafika i fotografia obsługa klienta / call center

Oferty pracy LABORATORIUM KOSMETYKÓW NATURALNYCH FARMONA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

Praca alert - powiadomienia

Praca LABORATORIUM KOSMETYKÓW NATURALNYCH FARMONA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

  • Pokojowa/pokojowy

    LABORATORIUM KOSMETYKÓW NATURALNYCH FARMONA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
    • Kraków
    • umowa o pracę
    Dodana

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

  • Szef Kuchni

    SalesHR
    • 12 000-14 000 zł / mies.
    • Dąbrowa Tarnowska
    Polecana
    Dodana

    SalesHR
    • Tarnów
    Polecana
    Dodana
  • Houseman w dziale służby pięter w 4* hotelu!

    PI MANAGEMENT SP. Z O.O
    • Kraków
    • umowa zlecenie
    • praca od zaraz
    Dodana

LABORATORIUM KOSMETYKÓW NATURALNYCH FARMONA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ poszukuje najczęściej pracowników na stanowiska

Praca LABORATORIUM KOSMETYKÓW NATURALNYCH FARMONA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ - oferty archiwalne

  • Kierownik recepcji w hotelu farmona business&spa

    • Kraków
    • pełny etat
    • Zakres obowiązków

      Koordynowanie pracy Recepcji ze standardami Hotelu, zapewnienia najwyższej jakości obsługi Gości, identyfikowanie potrzeb Gości i rozwiązywanie sytuacji problemowych, nadzór i koordynacja pracy podległych pracowników zgodnie z obowiązującymi procedurami i standardem marki, rekrutacja i szkolenie nowych pracowników praz zapewnienie motywującego środowiska pracy, kontrola czystości pokoi oraz koordynowanie pracy serwisu sprzątającego, realizacja strategii sprzedażowej m.in. poprzez sprzedaż dodatkowych usług, rozliczenia miesięczne dla księgowości, kontrolowanie bieżących dziennych raportów, współpraca z pozostałymi działami Hotelu (SPA, Restauracja).

      Wymagania

      • Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat), kierunek: pref. zarządzanie, hotelarstwo, turystyka
      • Uprawnienia: dyspozycyjność, zaangażowanie, zdolności interpersonalne
      • Inne wymagania: minimum 3 - letnie doświadczenie na stanowisku kierowniczym w recepcji hotelowej, znajomość systemów Protel, Profitroom, Rmanager będzie dodatkowym atutem

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 4 000 PLN
      • System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną
  • Młodszy kucharz/młodsza kucharka

    • Kraków

      Przygotowywanie potraw zgodnie ze standardami Restauracji Magnifica;
      Dbałość o najwyższą jakość i smak;
      Dbałość o porządek i higienę pracy na stanowisku.

      Wymagania

      • Wykształcenie: zasadnicze branżowe, gastronomiczne
      • Uprawnienia: pasja do gotowania i dobry smak, zorientowanie na wysoką jakość, gotowość do pracy zmianowej, zaangażowanie i sumienność w ramach powierzonych obowiązków, umiejętność obsługi imprez okolicznościowych

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 3 100 PLN
      • Opis wynagrodzenia: 3100 zł lub 20 zł/h okres próbny, po okresie próbnym umowa przedłużona na czas określony

Pracodawcy w Krakowie