Czy to Twoja firma?

Przedsiębiorstwo Produkcyjno Handlowo Usługowe Meble Pyka Gabriela Konik, Damian Pyka Sp. J. praca

Olesno

Witaj! Pozwól, że opowiem Ci historię naszej pasji, która przekształciła się w przedsiębiorstwo, które z dumą nosi nazwę Przedsiębiorstwo Produkcyjno Handlowo Usługowe Meble Pyka. Nasza siedziba znajduje się w malowniczym Oleśnie, w sercu województwa opolskiego, gdzie każdego dnia tworzymy meble, które łączą w sobie funkcjonalność, estetykę i indywidualne potrzeby naszych klientów.

Specjalizujemy się w sprzedaży mebli na zamówienie, które dostępne są poprzez nasz sklep internetowy. Rozumiemy, że każdy dom jest wyjątkowy, dlatego oferujemy rozwiązania dostosowane do osobistych preferencji i wymagań naszych klientów. Nasza oferta to nie tylko meble, ale także doświadczenie i zaangażowanie, które wkładamy w ich tworzenie.

Jesteśmy dumni z tego, że nasze produkty przekraczają granice kraju. Dzięki możliwości wysyłki za granicę, meble z Oleśna mogą stać się częścią domów i biur na całym świecie. Zawsze jednak pamiętamy, że każdy mebel, który opuszcza naszą pracownię, to kawałek naszego serca i rzemiosła.

Nasze przedsiębiorstwo rozwija się dzięki wsparciu Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego oraz Funduszu Spójności. To dzięki nim możemy nieustannie doskonalić nasze procesy produkcyjne i oferować produkty, które spełniają oczekiwania nawet najbardziej wymagających klientów.

Choć nie mogę podzielić się z Tobą wszystkimi detalami naszej historii, chcę, abyś wiedział, że każdy mebel, który tworzymy, jest owocem naszej pasji i zaangażowania. Zapraszamy do współtworzenia swojego wnętrza razem z nami – Meble Pyka, gdzie tradycja spotyka się z nowoczesnością.

Przedsiębiorstwo Produkcyjno Handlowo Usługowe Meble Pyka Gabriela Konik, Damian Pyka Sp. J. najczęściej poszukuje kandydatów
- w kategoriach zawodowych:
wytwórstwo / rzemiosło motoryzacja produkcja / przemysł praca fizyczna logistyka / spedycja / transport

Oferty pracy Przedsiębiorstwo Produkcyjno Handlowo Usługowe Meble Pyka Gabriela Konik, Damian Pyka Sp. J.

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca Przedsiębiorstwo Produkcyjno Handlowo Usługowe Meble Pyka Gabriela Konik, Damian Pyka Sp. J.

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

Mapa Przedsiębiorstwo Produkcyjno Handlowo Usługowe Meble Pyka Gabriela Konik, Damian Pyka Sp. J.

Salon firmowy w Oleśnie

Salon firmowy w Malichowie

Salon sprzedaży w Oleśnie

Salon firmowy w Ujeździe

Salon sprzedaży w Nowym Sączu

Salon firmowy EUROMEB w Wielogórze

Przedsiębiorstwo Produkcyjno Handlowo Usługowe Meble Pyka Gabriela Konik, Damian Pyka Sp. J. poszukuje najczęściej pracowników na stanowiska

Statystyki odwiedzin opublikowanych ogłoszeń i profilu pracodawcy

Odwiedziny w ostatnich 12 miesiącach

Profil firmy:
Przedsiębiorstwo Produkcyjno Handlowo Usługowe Meble Pyka Gabriela Konik, Damian Pyka Sp. J.
najczęściej odwiedzają kandydaci z miast:

  1. Bielsko-Biała
  2. Kędzierzyn-Koźle

Data aktualizacji: 01.06.2024

Praca Przedsiębiorstwo Produkcyjno Handlowo Usługowe Meble Pyka Gabriela Konik, Damian Pyka Sp. J. - oferty archiwalne

  • Stolarz

    • Olesno
    • umowa o pracę
    • pełny etat
    • Zakres obowiązków

      Obróbka drewna, montowanie elementów drewnianych, wycinanie, szlifowanie

      Wymagania

      • Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 3 490 PLN
      • System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną
  • Operator maszyn cnc

    • Olesno

      Obsługa maszyn CNC oraz obsługa komputera

      Wymagania

      • Wykształcenie: średnie ogólnokształcące
      • Uprawnienia: obsługa komputera
      • Inne wymagania: Doświadczenie zawodowe na podobnym stanowisku mile widziane.

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 3 010 PLN
      • Opis wynagrodzenia: Możliwość premii.
  • Szlifierz

    • Olesno

      Szlifowanie po lakierze

      Wymagania

      • Wykształcenie: podstawowe

      Oferujemy

Pracodawcy w Oleśnie