Czy to Twoja firma?

LUBELSKI FORNIR sp. z o.o. praca

Łaszczów

LUBELSKI FORNIR sp. z o.o.

LUBELSKI FORNIR sp. z o.o. najczęściej poszukuje kandydatów
- na stanowiskach:
Inżynier Łaszczów
- w kategoriach zawodowych:
inżynieria / technologia / technika

Oferty pracy LUBELSKI FORNIR sp. z o.o.

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca LUBELSKI FORNIR sp. z o.o.

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

Mapa LUBELSKI FORNIR sp. z o.o.

Siedziba główna

LUBELSKI FORNIR sp. z o.o. poszukuje najczęściej pracowników na stanowiska

Praca LUBELSKI FORNIR sp. z o.o. - oferty archiwalne

  • Elektryk utrzymania ruchu

    • Łaszczów
    • umowa o pracę
    • pełny etat
    • praca od zaraz
    • LUBELSKI FORNIR Sp. z o.o. od kilkudziesięciu lat specjalizuje się w produkcji okleiny naturalnej z gatunków europejskich. Od 2019 roku, wsparci przez wiedzę i doświadczenie Grupy Möhring, staliśmy się jeszcze bardziej elastycznym i wszechstronnym partnerem na rynku producentów okleiny naturalnej w Europie. W naszej produkcji, stawiamy na doświadczenie, jakość i rozwijanie technologii,

      W związku z rozwojem firmy poszukujemy Elektryka Utrzymania Ruchu.

      Zakres obowiązków

      • Czytanie schematów technicznych.

      • Wykonywanie konserwacj i przeglądów maszyn oraz urządzeń według harmonogramu

      • Nadzór nad pracą maszyn produkcyjnych, urządzeń elektrycznych i instalacji.

      • Diagnozowanie i usuwanie usterek w układach elektrycznych.

      • Przeprowadzanie przeglądów i konserwacji maszyn produkcyjnych, urządzeń i instalacji.

      • Naprawa i wymiana uszkodzonych elementów i podzespołów.

      • Udział w nowych projektach.

      Wymagania

      • Wykształcenie elektryczne lub pokrewne, zawodowe lub średnie.

      • Uprawnienia SEP.

      • Mile widziane co najmniej 2 letnie doświadczenie na stanowisku Elektryka/ elektromechanika.

      • Znajomość przepisów BHP i PPOŻ.

      • Prawo jazdy kategorii B.

      • Gotowość do pracy zmianowej, w tym w porze nocnej.

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie adekwatne do posiadanego doświadczenia.

      • Stałą pracę w oparciu o umowę o pracę.

      • Przyjazną atmosferę i możliwość rozwoju zawodowego.

      • Bonusy związane z udziałem w realizowanych projektach.