Czy to Twoja firma?

Firma Usługowa Handlowa praca

Ustka

Witaj w świecie Bricomarché Suchorze, gdzie każdy projekt domu i ogrodu staje się prostszy dzięki naszej pomocy. Jesteśmy dumni, że możemy być częścią czołowej sieci supermarketów "dom i ogród" w Polsce, a nasza lokalizacja w malowniczym Suchorzu dodaje uroku każdej wizycie.

Nasza historia jest opowieścią o pasji do majsterkowania i zaangażowaniu w dostarczanie najlepszych produktów naszym klientom. Choć nie możemy podzielić się wszystkimi historycznymi kamieniami milowymi, nasza obecność na rynku jest solidna i wciąż rozwijająca się. Zespół składający się z 15 wykwalifikowanych pracowników jest sercem naszej działalności – to dzięki nim każde doświadczenie w Bricomarché jest wyjątkowe.

Nasza oferta to nie tylko bogaty asortyment w hali sprzedaży, ale również przestrzeń zewnętrzna, która przeniesie Cię w świat ogrodniczych inspiracji. Współpraca z siecią Bricomarché otwiera przed nami drzwi do wiedzy i know-how Grupy Muszkieterów, co pozwala nam nieustannie innowować i podnosić jakość naszych produktów i usług.

Rozumiemy, że wsparcie techniczne i operacyjne to klucz do sukcesu, dlatego oferujemy liczne szkolenia oraz nowoczesne systemy IT, które ułatwiają zarządzanie i sprzedaż. Nasza przewaga konkurencyjna to nie tylko rozpoznawalność marki, ale również dostęp do asortymentu, który odpowiada na potrzeby naszych klientów, a także możliwość obniżenia kosztów operacyjnych i poprawy warunków logistycznych.

W Bricomarché Suchorze każdy klient jest dla nas ważny, a nasze podejście to połączenie profesjonalizmu z osobistym zaangażowaniem. Zapraszamy do odwiedzenia nas i doświadczenia różnicy, jaką może zrobić współpraca z nami w realizacji Twoich projektów domowych i ogrodowych. Razem możemy stworzyć coś wyjątkowego.

Firma Usługowa Handlowa najczęściej poszukuje kandydatów
- na stanowiskach:
Kasjer Ustka
- w kategoriach zawodowych:
obsługa klienta / call center

Oferty pracy Firma Usługowa Handlowa

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca Firma Usługowa Handlowa

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

Mapa Firma Usługowa Handlowa

Siedziba główna

Praca Firma Usługowa Handlowa - oferty archiwalne

  • Kasjer

    Firma Usługowa Handlowa
    • Ustka
    • umowa o pracę
    • pełny etat
    • Zatrudnimy do pracy w sklepie spożywczym.

      Atrakcyjne wynagrodzenie, miła atmosfera.Niedzielę niehandlowe płatne dodatkowo 350 zl na rękę.

      Zakres obowiązków

      • obsługa kasjerska,
      • przyjmowanie i rozkładanie towaru,
      • zachowywanie standardów sieci.

      Wymagania

      • uczciwość i chęć pracy.

      Oferujemy

      • atrakcyjne wynagrodzenie,
      • umowę o pracę,
      • dodatkowe wynagrodzenie za niedziele niehandlowe

Pracodawcy w Ustce