JAQBS SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

Czy to Twoja firma?

JAQBS SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ praca

Lublin

W sercu malowniczego Lublina znajduje się Jaqbs – nasza dynamicznie rozwijająca się firma, która z pasją podchodzi do branży spedycyjnej i transportowej. Naszą misją jest dostarczanie rozwiązań transportowych, które przekraczają oczekiwania naszych klientów, zarówno w kraju, jak i za granicą.

Specjalizujemy się w transporcie drogowym towarów drobnicowych, gdzie każda przesyłka traktowana jest z indywidualną uwagą. Rozumiemy, jak ważna jest terminowość i bezpieczeństwo, dlatego nasze pojazdy są ciągle monitorowane za pomocą systemu GPS, co pozwala nam na bieżąco śledzić postęp dostaw i reagować w czasie rzeczywistym.

W Jaqbs wiemy, że zaufanie buduje się nie tylko przez doskonałą jakość usług, ale również przez ludzi. Dlatego każdy z naszych klientów otrzymuje wsparcie dedykowanego opiekuna, który jest gotowy służyć pomocą na każdym etapie realizacji projektu. To indywidualne podejście do każdego zlecenia sprawia, że nasi klienci czują się wyjątkowo i wiedzą, że ich ładunek jest w dobrych rękach.

Rozwijamy naszą sieć biur nie tylko na terenie Polski, ale i poza jej granicami, co świadczy o naszym globalnym zasięgu i aspiracjach. Nasze usługi są zawsze dostosowane do potrzeb rynku i wymagań klientów, co pozwala nam na ciągłe rozbudowywanie relacji z naszymi partnerami.

Dodatkowo, wychodząc naprzeciw oczekiwaniom branży, oferujemy specjalistyczne ubezpieczenia dla transportu. Współpracujemy z renomowanymi brokerami, aby zapewnić naszym klientom pełną ochronę ich interesów.

W Jaqbs, każde zadanie to nowe wyzwanie, a nasz zespół to grupa profesjonalistów, którzy są gotowi podjąć się każdego projektu z zaangażowaniem i ekspertyzą. Stawiamy na jakość, terminowość i profesjonalizm, co czyni nas liderem w dziedzinie transportu drogowego.

Zapraszamy do współpracy – razem możemy osiągnąć więcej!

JAQBS SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ najczęściej poszukuje kandydatów
- na stanowiskach:
Sekretarz Lublin
- w kategoriach zawodowych:
administracja biurowa / praca biurowa

Oferty pracy JAQBS SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca JAQBS SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

Mapa JAQBS SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

Siedziba główna

Statystyki odwiedzin opublikowanych ogłoszeń i profilu pracodawcy

Odwiedziny w ostatnich 9 miesiącach

Profil firmy:
najczęściej odwiedzają kandydaci z miast:

  1. Lublin
  2. Warszawa
  3. Wrocław
  4. Bielsko-Biała
  5. Belzyce
  6. Kraków
  7. Białystok
  8. Bydgoszcz
  9. Częstochowa
  10. Mielec

Data aktualizacji: 01.06.2024

Praca JAQBS SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ - oferty archiwalne

  • Pracownik Działu Administracji

    • Lublin
    • umowa zlecenie
    • pełny etat
    • W związku z przygotowaniem kolejnego stanowiska pracy przedsiębiorstwo JAQBS zatrudni osoby do pracy w biurze międzynarodowej firmy spedycyjnej w Lublinie do dokumentacji, fakturowania, nadzorowania pracy Działu Spedycji.

      Zakres obowiązków

      • koordynowanie obiegu dokumentów
      • bieżące administracyjne i organizacyjne wsparcie działań firmy
      • wprowadzanie danych do systemu
      • obsługa korespondencji przychodzącej oraz wychodzącej
      • nadzór nad pracą Działu Spedycji
      • fakturowanie
      • archiwizowanie dokumentów
      • redagowanie pism

      Wymagania

      • biegła i komunikatywna znajomość jęz. angielskiego( inne będą atutem dodatkowym)
      • zainteresowanie pracą w obszarze administracji
      • dokładność i szybkość działania w wykonywanych obowiązkach
      • doskonała organizacja pracy
      • obowiązkowość
      • zaangażowanie
      • umiejętność pracy pod presją czasu
      • wysokie umiejętności komunikacyjne

      Oferujemy

      • pracę w firmie o mocno ugruntowanej pozycji na rynku europejskim z możliwością rozwoju
      • przyjemną atmosferę
      • szkolenie
      • benefity

      Oferta tylko dla osób z pasją, ambitnych, szybkich i dokładnych, zdecydowanych i konsekwentnych w działaniu i chcących się rozwijać.

      Oprócz CV proszę o przesłanie informacji o sobie w formie tekstowej oraz informacji dlaczego wybrali Państwo naszą firmę. Proszę o przemyślane aplikacje.

Pracodawcy w Lublinie