Miltech LED LIGHTING

Czy to Twoja firma?

Miltech LED LIGHTING praca

Fabianki

Od ponad dekady, jako Miltech LED LIGHTING, jesteśmy dumnym liderem w dziedzinie innowacyjnego oświetlenia LED na polskim rynku. Nasza podróż rozpoczęła się w 2008 roku, kiedy to z pasją i wizją przyszłości zaczęliśmy tworzyć produkty, które nie tylko oświetlają przestrzenie naszych klientów, ale również wpływają na ich energooszczędność i komfort życia.

Specjalizujemy się w dostarczaniu wysokiej jakości, nowoczesnych rozwiązań świetlnych, które obejmują taśmy LED, oprawy liniowe oraz oświetlenie biurowe i komercyjne. Nasze produkty są synonimem niezawodności i innowacji, a pełna 5-letnia gwarancja jest dowodem na nasze zaangażowanie w jakość.

Jesteśmy dumni, że możemy służyć zarówno polskim, jak i międzynarodowym odbiorcom, dostarczając im nie tylko produkty, ale również indywidualnie dopasowane rozwiązania świetlne. Nasza oferta jest elastyczna i zawsze dostosowana do konkretnych potrzeb i wytycznych inwestycji. Rozumiemy, że każdy projekt jest wyjątkowy, dlatego nasze usługi są tak projektowane, aby spełniać oczekiwania nawet najbardziej wymagających klientów.

Wyróżnia nas bezpośredni kontakt ze światowymi producentami, co umożliwia nam dostęp do najnowocześniejszych komponentów. To pozwala nam nie tylko utrzymać konkurencyjne ceny, ale także zapewniać produkty, które są na bieżąco z najnowszymi trendami technologicznymi.

Nasza firma to zespół ludzi, którzy dzielą wspólną wizję – tworzenie oświetlenia, które jest zarówno piękne, jak i funkcjonalne. Dążymy do tego, by nasze produkty były nie tylko elementem dekoracyjnym, ale przede wszystkim efektywnym narzędziem, które wspiera ekologię i ekonomię.

Zapraszamy do współpracy i dołączenia do grona zadowolonych klientów, którzy zaufali Miltech LED LIGHTING. Razem możemy tworzyć przestrzenie, które są jasne, przyjazne i zgodne z najwyższymi standardami efektywności energetycznej.

Miltech LED LIGHTING najczęściej poszukuje kandydatów
- na stanowiskach:
Monter Fabianki
- w kategoriach zawodowych:
serwis / montaż

Oferty pracy Miltech LED LIGHTING

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca Miltech LED LIGHTING

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

Mapa Miltech LED LIGHTING

Siedziba główna

Statystyki odwiedzin opublikowanych ogłoszeń i profilu pracodawcy

Odwiedziny w ostatnich 6 miesiącach

Profil firmy:
najczęściej odwiedzają kandydaci z miast:

  1. Włocławek
  2. Katowice
  3. Poznań
  4. Bydgoszcz
  5. Warszawa
  6. Bielsko-Biała
  7. Gdańsk
  8. Toruń
  9. Łódź

Data aktualizacji: 01.06.2024

Praca Miltech LED LIGHTING - oferty archiwalne

  • Pracownik produkcji

    • Fabianki
    • umowa o pracę
    • pełny etat
    • Kontakt pod numerem telefonu +48 54 237 16 91 lub mailowo biuro@miltech.pl, bądź w siedzibie firmy od poniedziałku do piątku w godz. 8-16:

      ul. Świerkowa 5, Szpetal Górny

      87-811 Fabianki

      Zakres obowiązków

      • praca na lini produkcyjnej

      Wymagania

      • sprawności manualnej,
      • gotowości i zaangażowania do pracy,
      • sumienności i odpowiedzialności.

      Oferujemy

      • stabilne warunki pracy i płacy,
      • pracę od zaraz,
      • stabilne, perspektywiczne, długoterminowe zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,
      • pracę na pełen etat w nowoczesnej firmie,
      • terminową wypłatę wynagrodzenia,
      • pracę w systemie dwuzmianowym od poniedziałku do piątku,
      • możliwość rozwoju.

Pracodawcy w Fabiankach