Czy to Twoja firma?

VASCO Cezary Książek praca

Józefów

Od momentu naszego powstania w 1990 roku w malowniczym Józefowie, VASCO Cezary Książek nieustannie rozwija się, by sprostać wyzwaniom nowoczesnej branży telekomunikacyjnej i elektrycznej. Jesteśmy dumni z naszej historii, która rozpoczęła się od prostych instalacji elektrycznych, a z czasem wzbogaciła się o projektowanie zaawansowanych instalacji i systemów chłodniczych. Nasza współpraca z renomowanymi partnerami, takimi jak Plus GSM i Zakład Energetyczny Warszawa Teren S.A., zaowocowała ekspansją i solidnymi fundamentami w sektorze teletransmisyjnym.

Nasza oferta to nie tylko tradycyjne instalacje elektryczne, ale również kompleksowe usługi w zakresie instalacji teletechnicznych i telekomunikacyjnych. Specjalizujemy się w serwisie 250 agregatów stacjonarnych, a nasze usługi regeneracji baterii zasilania gwarantowanego są dostępne na terenie całego kraju. Ponadto, dbamy o utrzymanie obiektów technicznych, eksploatację i serwis agregatów prądotwórczych, co świadczy o naszym zaangażowaniu w zapewnienie niezawodności i bezpieczeństwa systemów naszych klientów.

Jako założyciel i właściciel, Cezary Książek, zawsze stawiał na jakość i profesjonalizm, co pozwoliło nam zbudować silną markę i zdobyć zaufanie szerokiego grona klientów. Nasze usługi są wykonywane z dbałością o każdy, nawet najmniejszy detal, co gwarantuje ich najwyższą jakość.

W VASCO Cezary Książek wierzymy, że nasza praca nie tylko przyczynia się do rozwoju technologicznego, ale także buduje trwałe relacje z klientami, oparte na wzajemnym zaufaniu i zrozumieniu ich potrzeb. Zapraszamy do współpracy i dołączenia do grona tych, którzy już zaufali naszemu doświadczeniu i wiedzy. Razem możemy tworzyć lepszą, bezpieczniejszą i bardziej zaawansowaną technologicznie przyszłość.

VASCO Cezary Książek najczęściej poszukuje kandydatów
- na stanowiskach:
Serwisant Józefów
- w kategoriach zawodowych:
serwis / montaż

Oferty pracy VASCO Cezary Książek

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca VASCO Cezary Książek

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

Mapa VASCO Cezary Książek

Siedziba główna

Praca VASCO Cezary Książek - oferty archiwalne

  • Magazynier (51 j)

    VASCO Cezary Książek
    • Józefów
    • umowa o pracę
    • część etatu
    • Zakres obowiązków

      Obsługa magazynu, wydawanie towaru, utrzymanie porządku, raportowanie stanów magazynowych.

      Wymagania

      • Wykształcenie: średnie zawodowe, brak

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 2 000 PLN
      • System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną
  • Sprzątaczka (56 j)

    • Józefów

      Utrzymywanie porządku i czystości. (dom, biuro). Główne zadania sprzątaczki to: zamiatanie i mycie podłóg, odkurzanie, ścieranie kurzy, czyszczenie łazienki, wynoszenie śmieci, mycie okien.

      Wymagania

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 1 000 PLN

Pracodawcy w Józefowie