Landzberg Sp. J.

Czy to Twoja firma?

Landzberg Sp. J. praca

Starogard Gdański

Od ponad dwóch dekad jesteśmy dumnym liderem w dziedzinie innowacyjnych rozwiązań dla branży hydraulicznej i grzewczej. Nasza podróż rozpoczęła się w 1996 roku w Starogardzie Gdańskim, gdzie otworzyliśmy naszą pierwszą centralę handlowo-doradczą. Od tego czasu, Landzberg Sp. J. nieustannie się rozwija, przekształcając się z firmy rodzinnej w dynamicznie działającą spółkę, która jest synonimem jakości i zaufania wśród naszych klientów.

Specjalizujemy się w produkcji wydajnych kotłów C.O. na paliwa stałe, które są doskonale dostosowane do wymagań polskiego rynku. Nasze kotły spełniają najwyższe standardy, w tym normy 5 klasy oraz Dyrektywy Ekoprojektu, co świadczy o naszym zaangażowaniu w ochronę środowiska i dostarczanie produktów najwyższej jakości.

Oferujemy nie tylko produkty, ale także kompleksowe usługi hydrauliczne i elektryczne, które obejmują montaż pomp ciepła, systemów fotowoltaicznych, frezowanie kominów, montaż wkładów kominowych, a także serwis kotłów C.O. Nasze usługi są wykonywane z największą starannością i profesjonalizmem, co zapewnia naszym klientom spokój i bezpieczeństwo.

Nasza firma jest dumna z posiadania własnych hurtowni hydraulicznych i elektrycznych, co pozwala nam na ścisłą współpracę z uznanymi markami i oferowanie produktów najwyższej klasy. Dzięki temu zapewniamy kompleksowe rozwiązania, które są nie tylko efektywne, ale również ekonomiczne.

W Landzberg Sp. J. wierzymy w ciągły rozwój i innowacje. Nasz park maszynowy jest stale ulepszany, co pozwala nam na oferowanie usług takich jak malowanie proszkowe, cięcie blach laserem i plazmą CNC, gięcie blach CNC oraz spawanie MIG-MAG konstrukcji stalowych. Dzięki temu jesteśmy w stanie sprostać nawet najbardziej wymagającym projektom i zamówieniom naszych klientów.

Jesteśmy firmą, która ceni sobie bliskie relacje z klientami i partnerami biznesowymi. Nasza historia i doświadczenie pozwalają nam na budowanie trwałych i wartościowych więzi, które są fundamentem naszego sukcesu. Z ponad 40 miejscami pracy, jesteśmy także ważnym pracodawcą w regionie, dbając o rozwój zawodowy i osobisty naszych pracowników.

W Landzberg Sp. J. każdego dnia pracujemy z pasją, aby dostarczać produkty i usługi, które nie tylko spełniają, ale przekraczają oczekiwania naszych klientów. Zapraszamy do poznania naszej oferty i dołączenia do grona zadowolonych partnerów. Razem możemy tworzyć lepszą przyszłość.

Landzberg Sp. J. najczęściej poszukuje kandydatów
- w kategoriach zawodowych:
inżynieria / technologia / technika

Oferty pracy Landzberg Sp. J.

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca Landzberg Sp. J.

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

Mapa Landzberg Sp. J.

Siedziba główna

Praca Landzberg Sp. J. - oferty archiwalne

  • Specjalista CNC / projektant

    • 3 000-5 000 zł / mies.
    • Starogard Gdański
    • umowa o pracę
    • pełny etat
    • Poszukujemy kandydatów na stanowisko specjalisty CNC / projektanta w branży stalowej.

      Zakres obowiązków

      • projektowanie w ZW3D / AutoCAD,
      • przygotowywanie nestingów i programów do maszyn CNC,
      • kontrola nad obiegiem dokumentów,
      • obsługa klienta.

      Wymagania

      • chęć do nauki i rozwoju,
      • doskonała organizacja pracy,
      • komunikatywność,
      • umiejętność pracy w zespole,
      • odpowiedzialność i rzetelność.

      Oferujemy

      • stabilne zatrudnienie na umowę o pracę,
      • atrakcyjne wynagrodzenie,
      • zniżki na produkty i usługi oferowane przez firmę,
      • niezbędne narzędzia do realizacji zadań,
      • wdrożenie do pracy,
      • optymalizację pracy i wsparcie w efektywnym działaniu,
      • możliwość rozwoju kariery w różnych płaszczyznach,
      • ubezpieczenie grupowe.

Pracodawcy w Starogardzie Gdańskim