Czy to Twoja firma?

GRZEGORZ MAJEWSKI ZAKŁAD OGÓLNOBUDOWLANY INSTALATORSTWA ELEKTRYCZNEGO praca

Stargard

Witajcie! Jesteśmy GRZEGORZ MAJEWSKI ZAKŁAD OGÓLNOBUDOWLANY INSTALATORSTWA ELEKTRYCZNEGO, firma zlokalizowana w sercu Stargardu, gdzie nasze codzienne działania wpisują się w dynamiczny rytm zachodniopomorskiego sektora renowacji i remontów. Nasza specjalność to prace instalacyjne elektryczne, które wykonujemy z pasją i precyzją, mając na uwadze najwyższe standardy jakości.

Nasze zaangażowanie w każdy projekt jest odzwierciedleniem naszej niezachwianej determinacji do dostarczania usług, które nie tylko spełniają, ale i przekraczają oczekiwania naszych klientów. Jesteśmy dumni, że nasza firma została wybrana do realizacji ważnego zadania - wykonania instalacji elektrycznej w budynku świetlicy wiejskiej w Słodkowie. To dla nas znak, że rynek docenia naszą wysoką kulturę osobistą i doskonałą jakość pracy.

Nasze sukcesy w przetargach, z łączną wartością wygranych na poziomie 17 000 zł, są świadectwem naszej stabilności finansowej i zaufania, jakim obdarzają nas klienci. Choć nie możemy się podzielić informacjami o naszej historii, liczbie pracowników czy misji firmy, to możemy zapewnić, że każde zlecenie jest dla nas równie ważne i traktowane z indywidualnym podejściem.

Zapraszamy do współpracy z nami. Razem możemy stworzyć przestrzeń, która będzie bezpieczna, funkcjonalna i estetyczna. Dajcie nam szansę pokazać, jak nasze umiejętności i doświadczenie mogą służyć realizacji Waszych wizji.

GRZEGORZ MAJEWSKI ZAKŁAD OGÓLNOBUDOWLANY INSTALATORSTWA ELEKTRYCZNEGO najczęściej poszukuje kandydatów
- w kategoriach zawodowych:
inżynieria / technologia / technika budownictwo / architektura / geodezja

Oferty pracy GRZEGORZ MAJEWSKI ZAKŁAD OGÓLNOBUDOWLANY INSTALATORSTWA ELEKTRYCZNEGO

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca GRZEGORZ MAJEWSKI ZAKŁAD OGÓLNOBUDOWLANY INSTALATORSTWA ELEKTRYCZNEGO

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

  • Operator Żurawia Samojezdnego / Mobilnego (bez języka)

    Roko Sp.z.o.o
    • Niemcy
    • umowa o pracę
    • rekrutacja zdalna
    • praca od zaraz
    Polecana
    Dodana
  • Cieśla szalunkowy

    Randstad Polska Sp. z o.o. Profil pracodawcy
    • 2 500-3 200 € / mies.
    • Szczecin
    Polecana
    Dodana
  • DEKARZ

    Techvisie B.V.
    • 2 300-2 700 € / mies.
    • Holandia
    • umowa agencyjna
    Polecana
    Dodana

Mapa GRZEGORZ MAJEWSKI ZAKŁAD OGÓLNOBUDOWLANY INSTALATORSTWA ELEKTRYCZNEGO

Adres rejestrowy

GRZEGORZ MAJEWSKI ZAKŁAD OGÓLNOBUDOWLANY INSTALATORSTWA ELEKTRYCZNEGO poszukuje najczęściej pracowników na stanowiska

Statystyki odwiedzin opublikowanych ogłoszeń i profilu pracodawcy

Odwiedziny w ostatnich 8 miesiącach

Profil firmy:
GRZEGORZ MAJEWSKI ZAKŁAD OGÓLNOBUDOWLANY INSTALATORSTWA ELEKTRYCZNEGO
najczęściej odwiedzają kandydaci z miast:

  1. Bielsko-Biała
  2. Rydułtowy
  3. Stargard
  4. Warszawa
  5. Nysa

Data aktualizacji: 01.06.2024

Praca GRZEGORZ MAJEWSKI ZAKŁAD OGÓLNOBUDOWLANY INSTALATORSTWA ELEKTRYCZNEGO - oferty archiwalne

  • Pracownik ogólnobudowlany/ pracownik wykończenia wnętrz

    • Stargard
    • pełny etat
    • Zakres obowiązków

      prace wykończeniowe wnętrz lokali; praca w godzinach od 07:00 do 15:00 na terenie powiatu stargardzkiego

      Wymagania

      • Wykształcenie: podstawowe

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 5 500 PLN
      • Opis wynagrodzenia: zł brutto
      • System wynagrodzenia: Czasowo-premiowy ze staw. mies
  • Elektromonter, elektryk instalacji wewnętrznych

    • Stargard

      prace instalatorskie wewnątrz lokali; praca w godzinach od 07:00 do 15:00 na terenie powiatu stargardzkiego

      Wymagania

      • Wykształcenie: średnie zawodowe 4-letnie, elektryczne, kierunek: elektryczny
      • Uprawnienia: Eksploatacja urządzeń, instalacji i sieci elektroenergetycznych o napięciu nie wyższym niż 1 kV

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: 6 000 - 7 000 PLN

Pracodawcy w Stargardzie