Czy to Twoja firma?

Ozas-Esab sp. z o.o. praca

Opole
Ozas-Esab Sp. z o.o. najczęściej poszukuje kandydatów
- na stanowiskach:
Spedytor Opole
- w kategoriach zawodowych:
logistyka / spedycja / transport

Oferty pracy Ozas-Esab Sp. z o.o.

Praca alert - powiadomienia

Praca Ozas-Esab Sp. z o.o.

Ozas-Esab Sp. z o.o. poszukuje najczęściej pracowników na stanowiska

Praca Ozas-Esab Sp. z o.o. - oferty archiwalne

  • Specjalista do spraw Logistyki

    Ozas-Esab Sp. z o.o.
    • Opole
    • umowa o pracę
    • pełny etat
    • Twój zakres obowiązków

      • Przyjmowanie i obsługa zamówień od klientów w systemie ERP
      • Planowanie wysyłek do klientów
      • Przygotowywanie wszystkich dokumentów związanych z wysyłkami, włączając odprawy celne
      • Kontakty z firmami transportowymi
      • Współpraca z innymi działami firmy w ramach realizowanych zadań

      Nasze wymagania

      • wykształcenie wyższe
      • bardzo dobra znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie
      • obsługa komputera – MS Office
      • umiejętność pracy w zespole
      • bardzo dobra komunikatywność i organizacja pracy
      • dokładność, odpowiedzialność

      Mile widziane

      • doświadczenie zawodowe na podobnym stanowisku
      • znajomość procedur związanych z odprawami celnymi i transportem
      • znajomość innych języków obcych

      To oferujemy

      • umowę o pracę,
      • niezbędne szkolenia,
      • dofinansowanie do wypoczynku,
      • bezpłatną prywatną opiekę medyczną w ustalonym zakresie.

      Benefity

      • prywatna opieka medyczna
      • dofinansowanie szkoleń i kursów
      • ubezpieczenie na życie
      • elastyczny czas pracy
      • spotkania integracyjne
      • preferencyjne pożyczki
      • brak dress code’u
      • kawa / herbata
      • napoje
      • parking dla pracowników
      • dodatkowe świadczenia socjalne
      • dofinansowanie wypoczynku
      • dofinansowanie wakacji dzieci
      • paczki świąteczne
      • Osoby zainteresowane zapraszamy do przesyłania CV za pośrednictwem przycisku aplikowania.
      • Dziękujemy za nadesłane zgłoszenia.

      OZAS-ESAB sp. z o.o.

      OZAS-ESAB Sp. z o.o. jest liderem w dziedzinie produkcji urządzeń spawalniczych z 50-letnią historią. Nasze produkty i rozwiązania cieszą się uznaniem wśród klientów na całym świecie. Jako jedna z firm należymy do ESAB Corporation.

      Poszukujemy kandydatek/kandydatów do Działu Logistyki na stanowisko:

      Specjalista do spraw Logistyki - umowa na zastępstwo (ok.1,5 - 2 lata)

      Specjalista do spraw Logistyki

  • Elektromonter urządzeń/pracownik produkcji

    • 3 400 zł / mies.
    • Opole
    • Zakres obowiązków

      Montaż podzespołów i urządzeń spawalniczych na liniach produkcyjnych

      Wymagania

      • Wykształcenie: średnie zawodowe, brak

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 3 400 PLN
      • System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną

Pracodawcy w Opolu