JK Investment Sp. z o. o.

Czy to Twoja firma?

JK Investment sp. z o.o. praca

Włocławek

W sercu malowniczego Włocławka znajduje się nasza firma - JK Investment Sp. z o.o. Od lat tworzymy przestrzeń, w której innowacja i tradycyjne rzemiosło idą w parze z nowoczesnymi rozwiązaniami budowlanymi. Nasza pasja i zaangażowanie w branżę nieruchomości, podparte ośmioletnim doświadczeniem właścicielki Joanny Kocoń, pozwala nam na świadczenie usług na najwyższym poziomie.

Specjalizujemy się w pracach ogólnobudowlanych, instalacyjnych oraz wykończeniowych, a nasze usługi są synonimem solidności i precyzji. Nasze wielobranżowe kosztorysy budowlane, obejmujące szacunkowe, inwestorskie, ofertowe i powykonawcze, są nieocenionym narzędziem dla każdego inwestora. Dzięki nim, naszym klientom udaje się osiągnąć optymalizację kosztów i efektywność inwestycji.

W JK Investment Sp. z o.o. rozumiemy, jak ważne jest wsparcie na każdym etapie realizacji projektu. Dlatego też oferujemy profesjonalne doradztwo w zakresie inwestycji w nieruchomości. Nasze doświadczenie i wiedza są fundamentem, na którym nasi klienci mogą budować swoją przyszłość.

Choć nie dysponujemy informacjami o naszych certyfikatach, międzynarodowej obecności czy wyraźnie zdefiniowanej pozycji rynkowej, to nasze dotychczasowe działania i zadowolenie klientów są najlepszym świadectwem jakości naszych usług. W każdym projekcie, który podejmujemy, dążymy do perfekcji, a nasze realizacje są odzwierciedleniem zaangażowania i profesjonalizmu.

Zapraszamy do współpracy z JK Investment Sp. z o.o., gdzie tradycja spotyka się z nowoczesnością, a marzenia o idealnie wykonanej przestrzeni stają się rzeczywistością. Razem możemy stworzyć coś wyjątkowego – miejsce, które będzie nie tylko funkcjonalne, ale i inspirujące.

Oferty pracy JK Investment Sp. z o. o.

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca JK Investment Sp. z o. o.

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

Mapa JK Investment Sp. z o. o.

Siedziba główna

Statystyki odwiedzin opublikowanych ogłoszeń i profilu pracodawcy

Odwiedziny w ostatnich 11 miesiącach

Profil firmy:
najczęściej odwiedzają kandydaci z miast:

  1. Bielsko-Biała
  2. Wrocław
  3. Szczecin

Data aktualizacji: 01.06.2024

Praca JK Investment Sp. z o. o. - oferty archiwalne

  • Pracownik budowlany

    • 3 000 zł / mies.
    • Włocławek
    • umowa o pracę
    • pełny etat
    • Zakres obowiązków

      • wykonywanie robót dociepleniowych (styropian, wełna) i wykończeniowych typu: szpachlowanie, malowanie, wykonywanie zabudowy z płyt kartonowo - gipsowych

      Wymagania

      • doświadczenie w budownictwie
      • samodzielność
      • zaangażowanie
      • mile widziane prawo jazdy kat. B

      Oferujemy

      • umowę o pracę
      • stałe długotrwałe zatrudnienie
      • wynagrodzenie zasadnicze + premia w wysokości uzależnionej od zaangażowania i umiejętności
      • atrakcyjne warunki pracy

Pracodawcy w Włocławku