Czy to Twoja firma?

Łódzka Wojewódzka Komenda OHP praca

Łódź
Instytucja rynku pracy.
Łódzka Wojewódzka Komenda OHP najczęściej poszukuje kandydatów
- w kategoriach zawodowych:
doradztwo / konsulting / audyt hr / kadry

Oferty pracy Łódzka Wojewódzka Komenda OHP

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca Łódzka Wojewódzka Komenda OHP

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

Mapa Łódzka Wojewódzka Komenda OHP

Siedziba główna

Łódzka Wojewódzka Komenda OHP poszukuje najczęściej pracowników na stanowiska

Praca Łódzka Wojewódzka Komenda OHP - oferty archiwalne

  • Pośrednik pracy

    Łódzka Wojewódzka Komenda OHP
    • Łódź
    • umowa o pracę
    • pełny etat
    • Zakres obowiązków

      Nawiązywanie kontaktów z pracodawcami.
      Rozpoznawanie potrzeb pracodawców na lokalnym rynku pracy oraz potrzeb potencjalnych pracowników.
      Pozyskiwanie ofert pracy.
      Ewidencjonowanie osób poszukujących pracy oraz ich kompleksowa obsługa.

      Wymagania

      • Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat)
      • Inne wymagania: Mile widziane doświadczenie zawodowe.

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 3 700 PLN
      • Opis wynagrodzenia: wynagrodzenie zasadnicze + dodatek stażowy
      • System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną

Pracodawcy w Łodzi