Randstad Polska Sp. z o.o.

Pracownik działu archiwizacji

  • Kraków, małopolskie

Archiwista

Umowa o pracę

Pełny etat

Młodszy specjalista (junior)

Praca stacjonarna

Agencja zatrudnienia – nr wpisu 47

Ta oferta pracy przeznaczona jest dla osób powyżej 18 roku życia

Aktualnie poszukujemy kandydatów na stanowisko: Pracownik Działu Archiwizacji.

Zakres obowiązków

  • weryfikowanie zawartości paczek z dokumentacją jaką otrzymujemy z oddziałów,
  • przekazanie korespondencji do odpowiednich osób w centrali,
  • weryfikacją dokumentów pozostających w dziale archiwizacji,
  • kompletacją dokumentów w dziale archiwizacji, ich segregowanie, wpinanie itp.,
  • przygotowywanie dokumentacji do zewnętrznego archiwum oraz wykonywanie powierzonych
    bieżących działań.

Wymagania

  • umiejętność pracy w zespole,
  • umiejętność logicznego myślenia,
  • dokładność, odpowiedzialność,
  • zaangażowanie,
  • komunikatywność.

Oferujemy

  • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę,
  • pracę od poniedziałku do piątku w godzinach od 07:30 do 15:30,
  • pracę w firmie o dojrzałej kulturze organizacyjnej,
  • dofinansowanie do opieki medycznej oraz karty sportowej,
  • możliwość skorzystania z opieki medycznej bądź karty sportowej,
  • udział w programie wdrożeniowym nowego pracownika (wyposażenie w wiedzę,
    niezbędna na danym stanowisku),
  • program szkoleń e-learningowych z zakresu zasad funkcjonowania działalności,
  • możliwość rozwoju w strukturach firmy.

ta oferta pracy przeznaczona jest dla osób powyżej 18 roku życia

Dowiedz się więcej o pracodawcy
  • Administratorem danych osobowych jest Randstad Polska Sp. z o.o. 02-305 Warszawa Al Jerozolimskie 134, NIP: 5222450829. Moje dane osobowe przetwarzane są w celu rekrutacji przez Administratora. Wiem, że przysługują mi następujące prawa: prawo żądania dostępu do swoich danych, prawo do ich sprostowania, prawo do usunięcia danych, prawo do ograniczenia przetwarzania, prawo do wniesienia sprzeciwu oraz prawo do przenoszenia danych. Więcej informacji na temat przetwarzania danych osobowych, znajduje się w Polityce Prywatności Administratora.
  • Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Randstad Polska Sp. z o.o. 02-305 Warszawa Al Jerozolimskie 134, NIP: 5222450829 zawartych w załączonych dokumentach aplikacyjnych (w tym wizerunku), na potrzeby bieżącej rekrutacji. Zgoda jest dobrowolna i może być w każdym czasie wycofana. Dodatkowo wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w załączonych dokumentach aplikacyjnych (w tym wizerunku), na potrzeby przyszłych rekrutacji przez okres 12 miesięcy. Zgoda jest dobrowolna i może być w każdym czasie wycofana.
Dodana
Wygasa (za 19 dni temu)